Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Sekret perfekcyjnego wyglądu jak u Jennifer Aniston?

Zdziwisz się jakie to proste!

Marta Baran 16 października 2019 14:30
Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News

W tym roku mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka kultowego serialu Przyjaciele. Patrząc na Jennifer Aniston ma się wrażenie, że praktycznie w ogóle się nie zmieniła, mało tego, uchodzi za jedną z piękniejszych aktorek! Wszystko to oczywiście zasługa odpowiednio dobranej pielęgnacji, ale na czym ona polega? Rąbka tajemnicy zdradziła kosmetyczka aktorki Toska Husted!

Poranna rutyna pielęgnacyjna według Jennifer Aniston

Ponoć Jennifer Aniston nie jest obojętna w sprawie swojej pielęgnacji i nie zostawia wszystkiego w rękach profesjonalistów. Interesuje się składem i działaniem kosmetyków, które są nakładane na jej twarz. Zawód aktora jest niewątpliwie uzależniony od tego, aby wyglądać idealnie, dlatego Jennifer również w domowym zaciszu stara się dbać o siebie.

Gdy pracuje na planie, jej dzień rozpoczyna się o 3:30 rano i nawet wtedy stara się poświęcić swojej cerze trochę czasu nakładając żelowe plastry pod oczy. Jak przyznaje: ,,Niezastąpionym etapem w porannej rutynie jest zabieg na twarz, wystarczy spryskać twarz lodowatą wodą 25 razy. To stara sztuczka, którą stosowała aktorka Joan Crawford – to po prostu budzi twoją skórę!”

Jak wykonać demakijaż w gwiazdorskim stylu?

Po ciężkim dniu również stara się poświęcać czas na wieczorną pielęgnację. Aby dobrze zmyć podkład kilka razy wykonuje demakijaż całej twarzy, po czym nakłada na cerę sera i kremy nawilżające. Oczywiście idealna skóra to zasługa również diety i generalnie zdrowego stylu życia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline)

Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…