Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Sekret perfekcyjnego wyglądu jak u Jennifer Aniston?

Zdziwisz się jakie to proste!

Marta Baran 16 października 2019 14:30
Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News

W tym roku mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka kultowego serialu Przyjaciele. Patrząc na Jennifer Aniston ma się wrażenie, że praktycznie w ogóle się nie zmieniła, mało tego, uchodzi za jedną z piękniejszych aktorek! Wszystko to oczywiście zasługa odpowiednio dobranej pielęgnacji, ale na czym ona polega? Rąbka tajemnicy zdradziła kosmetyczka aktorki Toska Husted!

Poranna rutyna pielęgnacyjna według Jennifer Aniston

Ponoć Jennifer Aniston nie jest obojętna w sprawie swojej pielęgnacji i nie zostawia wszystkiego w rękach profesjonalistów. Interesuje się składem i działaniem kosmetyków, które są nakładane na jej twarz. Zawód aktora jest niewątpliwie uzależniony od tego, aby wyglądać idealnie, dlatego Jennifer również w domowym zaciszu stara się dbać o siebie.

Gdy pracuje na planie, jej dzień rozpoczyna się o 3:30 rano i nawet wtedy stara się poświęcić swojej cerze trochę czasu nakładając żelowe plastry pod oczy. Jak przyznaje: ,,Niezastąpionym etapem w porannej rutynie jest zabieg na twarz, wystarczy spryskać twarz lodowatą wodą 25 razy. To stara sztuczka, którą stosowała aktorka Joan Crawford – to po prostu budzi twoją skórę!”

Jak wykonać demakijaż w gwiazdorskim stylu?

Po ciężkim dniu również stara się poświęcać czas na wieczorną pielęgnację. Aby dobrze zmyć podkład kilka razy wykonuje demakijaż całej twarzy, po czym nakłada na cerę sera i kremy nawilżające. Oczywiście idealna skóra to zasługa również diety i generalnie zdrowego stylu życia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline)

Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!