Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
ZE ŚWIATA URODY

Ten prosty trik Kim Kardashian uchroni Cię przed zmarszczkami!

I w dodatku nic nie kosztuje! Pytanie, czy jesteś na to gotowa...

Marta Baran 24 kwietnia 2019 20:00
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kremy, serum do twarzy, a może profesjonalny zabieg u kosmetyczki? Co jest sekretem gładkiej, pozbawionej zmarszczek skóry Kim Kardashian? Jej sposób na zachowanie młodości z pewnością Was zaskoczy!

Triki urodowe Kim Kardashian

Celebrytka jest inspiracją dla wielu kobiet, a jej sztuczki makijażowe – w tym modelujące rysy twarzy konturowanie – są słynne na całym świecie! W codziennej pielęgnacji również stosuje swoje sprawdzone sposoby, które pomagają jej utrzymać skórę w tak dobrej kondycji. Mimo, że Kim nie odmawia sobie inwazyjnych zabiegów, ma też inną sztuczkę, która nic nie kosztuje i warto ją wypróbować.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The @kkwbeauty Glam Bible is launching Nov 23. I know you guys are gonna love this! Kkwbeauty.com

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Przepis na idealną skórę twarz Kim Kardashian

Aby cera była w dobrej kondycji i nie posiadała oznak starzenia, Kim po prostu... się nie uśmiecha! Zmiany mimiczne przyczyniają się do pojawiania się linii, które mogą zapoczątkować powstawanie zmarszczek. Choć ta rada może wydawać się odrobinę dziwna, to jednak działa. I trzeba przyznać, że Kim stara się jej przestrzegać. Podczas wystąpień publicznych, a nawet na prywatnych zdjęciach, rzadko się uśmiecha. Zazwyczaj jest bardzo poważna.

My nie jesteśmy przekonani, czy z powodu strachu o powstające lub pogłębiające się zmarszczki warto rezygnować z okazywanie radości. A ty? Byłabyś gotowa na takie wyrzeczenie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @jadellebh for making me the sickest stuff ✨

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?