Katarzyna Bosacka, VIVA!
Fot. Anna Powierza
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Bosacka pokazała się bez grama makijażu!

Jak wygląda?

Redakcja VIVA! 28 czerwca 2019 15:00
Katarzyna Bosacka, VIVA!
Fot. Anna Powierza

W swoich social mediach gwiazdy chętnie pokazują się w naturalnej odsłonie nie mając na sobie makijażu. Do ich grona dołączyła Katarzyna Bosacka. Jak dziennikarka wygląda w naturalnej odsłonie? Zobaczcie na zdjęciu!

Katarzyna Bosacka pokazała się bez makijażu

Na swoim Facebooku gwiazda opublikowała fotografię pod którą nieco uzewnętrzniła się przed swoimi obserwatorami: Wbrew trendom Wielkiego Świata. Wbrew presji na ciało, rzęsy, usta, cycki, biodra, nos, pośladki. W wieku prawie 47 lat, po urodzeniu 4 dzieci, pozostaję bez wiadra botoksu, kilometrów firan sztucznych rzęs i zarąbiście błyszczących licówek na zębach. Tak, starzeję się, jak wszyscy, ale w dupie mam pęd ku cielesnej doskonałości. Mózg jeszcze działa. Wrzucam Wam zdjęcie bez filtrów. Jestem dumna z moich zmarszczek, bo ciężko sobie na nie zapracowałam. Dziewczyny, dawajcie swoje zdjęcia sauteé. Pokażcie, jakie jesteśmy piękne!

Musimy przyznać, że w bez makijażu jest jej do twarzy. Fani dziennikarki również są pod wrażeniem: Pani Kasiu wygląda pani pięknie 👸 Brawa za dystans i zdrowy rozsądek👏, Kasiu ty jesteś piękna nie tylko na zewnątrz twój blask emanuje ośrodka ciebie, Tak trzymaj Kasiu !
Wielu z nich poszło śladami Katarzyny i również podzielili się swoimi zdjęciami, pokazując swoją naturalność. Wielkie brawa za odwagę, dystans i uświadamianie, że wersja sauteé to coś, czym powinnyśmy się chwalić!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…