SkinClinic
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Starożytne ziarna zbóż, chińska medycyna i cierpliwość. 5 gwiazd zdradza sekrety młodego wyglądu

Artykuł sponsorowany 3 listopada 2017 12:11
SkinClinic
Fot. East News

Mogłoby się wydawać, że piękny i młody wygląd gwiazd to zasługa drogich kosmetyków i światowej klasy specjalistów. Okazuje się jednak, że pielęgnacyjne rytuały Jennifer Lopez czy Cindy Crawford są bardzo proste i niedrogie. Poznaj sekrety ich urody!

 

Jennifer Lopez z wiekiem robi się coraz piękniejsza. Osoby z jej otoczenia mówią, że to dzięki temu, że gwiazda zawsze jest w dobrej formie. Nigdy nie odpuszcza sobie treningów. Zwraca uwagę również na to, co je – Lopez jest na ścisłej diecie wegańskiej.

Żadnego nabiału, żadnego mięsa, wszystko roślinne – mówi wokalistka.

A co ze skórą? Rada od JLo jest prosta – codzienne nawilżanie i zmywanie makijażu przed pójściem spać.

 

SkinClinic
Fot. East News

Pomimo że Iman ma już 62 lata, jej cera wygląda jak u osoby kilkadziesiąt lat młodszej! Jaki jest jej sekret? Niestety, somalijska modelka mówi, że to kwestia genów. Podobno jej ojciec w wieku 80 lat wyglądał jak 40-latek.

Iman ma za to radę jak utrzymać ciało w perfekcyjnym stanie. Każdy poranek zaczyna od smoothie, a podczas treningu lubi łączyć różne ćwiczenia: od jogi przez cardio po podnoszenie ciężarów.

To jednak nie wszystko – kluczowy jest również sen. Modelka mówi, że codziennie stara się być w łóżku przed północą.

 

Co Angelina Jolie je, żeby wyglądać tak świetnie? Kilka lat temu aktorka próbowała wegetarianizmu, ale szybko z niego zrezygnowała, bo jak przyznała sama „prawie ją to zabiło”. Idealna okazała się dla niej dieta oparta na starożytnych ziarnach zbóż: orkisz, quinoa, kamut, nasiona szarłatu…

A jak Jolie dba o cerę? Aktorka ma dość ekstrawagancki sposób – nakłada na twarz kawior.

 

SkinClinic
Fot. East News

Gwyneth Paltrow uważa, że wszystko w życiu powinno opierać się na równowadze i zdrowym rozsądku. Właśnie dlatego, pomimo że aktorka trzyma się bezglutenowej i wegańskiej diety, która oparta jest na nieprzetworzonych produktach, od czasu do czasu pozwala sobie na dietetyczną colę.

Pielęgnacja jej skóry jest równie prosta: złuszczanie, olej kokosowy i dużo, dużo wody.

 

Cindy Crawford to kolejna gwiazda, która wierzy w proste sposoby.

Trzeba robić wszystko to, o czym każdy z nas wie: nie palić, wysypiać się, pić dużo wody – mówi modelka.

Crawford jest także wielką fanką tradycyjnej chińskiej medycyny oraz smoothie z superfood.

Supermodelka dodaje także, że przy pielęgnacji skóry ważna jest cierpliwość. Potrzeba wielu lat oraz systematyczności, aby przyniosła rezultaty.

 

 

Większość gwiazd nie ukrywa również, że lubi korzystać z cudów techniki i nauki. Nie chodzi o skomplikowane operacje, po których konieczna jest długa rekonwalescencja, ale o łatwo dostępne i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej. 

 

Najnowszym trendem jest łączenie technik, które daje cudowne efekty. Jednym z tych połączeń jest jednoczesne zastosowanie lasera FRAXEL DUAL i osocza bogatopłytkowego MESO PRP. 

 

SkinClinic
Fot. Materiały prasowe

FRAXEL DUAL to laser od lat znany specjalistom. Zabieg polega na wywołaniu na skórze niewidocznych gołym okiem mikrouszkodzeń, które stymulują gojenie się oraz produkcję kolagenu. Mówiąc prościej to „ściągnięcie” warstwy skóry, a następnie regeneracja naskórka. Przebarwienia i blizny znikają, a zmarszczki wygładzają się. 

MESO PRP to odpowiedź na duże zainteresowanie klientów naturalnymi sposobami odmładzania. To idealny sposób na odmłodzenie, nawilżenie i regenerację skóry bez ingerencji w jej owal. 

 

Połączenie tych dwóch zabiegów: ostrzykiwania skóry osoczem bogatopłytkowym oraz zabiegu resurfacing’u (odbudowy i odmładzania) laserowego Fraxel znacząco zwiększa efektywność zabiegów oraz skraca czas rekonwalescencji. 

 

Co gwarantuje ten zabiegowy duet? 

  • szybsze gojenie i skrócenie okresu rekonwalescencji
  • zmniejszenie ryzyka powikłań
  • zwiększone zagęszczenie skóry
  • zwiększone napięcie skóry
  • zwiększoną redukcję zmarszczek, przebarwień, blizn i porów

Tylko teraz Klinika Medycyny Estetycznej SkinClinic oferuje specjalną promocję na połączenie zabiegu laserem FRAXEL DUAL z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym MESO PRP.

Dowiedz się więcej!

SkinClinic

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.