Gwiazda zmieniła fryzurę
Fot. INSTAGRAM @honkabiedronka
O TYM SIĘ MÓWI

Honorata Skarbek zdecydowała się na kolejną metamorfozę

Jednak nie tylko to przykuło uwagę fanów!

Redakcja VIVA! 16 listopada 2019 17:30
Gwiazda zmieniła fryzurę
Fot. INSTAGRAM @honkabiedronka

Honorata Skarbek z pewnością lubi zaszaleć ze swoim wyglądem, na jej głowie mogliśmy zobaczyć już przeróżne kolory i cięcia. Na swoim Instagramie pokazała efekt ostatniej wizyty u fryzjera, w takich włosach do tej pory jeszcze jej nie widzieliśmy. Na jaką fryzurę tym razem zdecydowała się piosenkarka?

Modne cięcie włosów piosenkarki

Wokalistka zdecydowanie wie, co jest teraz trendy! W swoich social mediach pokazała, jak wygląda w nowych włosach i musimy przyznać, że nowy look zdecydowanie jej służy. Tym razem gwiazda zdecydowała się na proste cięcie, jednak wyglądające bardzo efektownie. Oprócz modnego cięcia Honorata zdecydowała się również na stylowy w tym sezonie balejaż. Z jasnymi pasemkami Skarbek spodobała się również swoim fanom, jednak nie to przykuło główną uwagę. Wiele osób zwróciło uwagę na inny kształt ust piosenkarki: ,,Powiększałaś usta? Ślicznie wyglądasz". ,,Masz powiększone usta", ,,Piękna, ale czy coś się stało z dolną wargą czy to cień ? Ogólnie przepiękna". Jak Wam podoba się Honorata Skarbek w nowej odsłonie? Według was piosenkarka zmieniła kształt ust? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.