Gwiazda zmieniła fryzurę
Fot. INSTAGRAM @honkabiedronka
O TYM SIĘ MÓWI

Honorata Skarbek zdecydowała się na kolejną metamorfozę

Jednak nie tylko to przykuło uwagę fanów!

Redakcja VIVA! 16 listopada 2019 17:30
Gwiazda zmieniła fryzurę
Fot. INSTAGRAM @honkabiedronka

Honorata Skarbek z pewnością lubi zaszaleć ze swoim wyglądem, na jej głowie mogliśmy zobaczyć już przeróżne kolory i cięcia. Na swoim Instagramie pokazała efekt ostatniej wizyty u fryzjera, w takich włosach do tej pory jeszcze jej nie widzieliśmy. Na jaką fryzurę tym razem zdecydowała się piosenkarka?

Modne cięcie włosów piosenkarki

Wokalistka zdecydowanie wie, co jest teraz trendy! W swoich social mediach pokazała, jak wygląda w nowych włosach i musimy przyznać, że nowy look zdecydowanie jej służy. Tym razem gwiazda zdecydowała się na proste cięcie, jednak wyglądające bardzo efektownie. Oprócz modnego cięcia Honorata zdecydowała się również na stylowy w tym sezonie balejaż. Z jasnymi pasemkami Skarbek spodobała się również swoim fanom, jednak nie to przykuło główną uwagę. Wiele osób zwróciło uwagę na inny kształt ust piosenkarki: ,,Powiększałaś usta? Ślicznie wyglądasz". ,,Masz powiększone usta", ,,Piękna, ale czy coś się stało z dolną wargą czy to cień ? Ogólnie przepiękna". Jak Wam podoba się Honorata Skarbek w nowej odsłonie? Według was piosenkarka zmieniła kształt ust? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…