Hair Fashion Night
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Mamy dla Was darmowe vouchery na zabieg fryzjerski w Salonach Expert w całej Polsce. Zobacz, co musisz zrobić!

Artykuł sponsorowany 15 października 2014 06:00
Hair Fashion Night
Fot. Materiały prasowe

Plecionki, upięcia, fale, loki i irokezy… Uczestniczki HAIR FASHION NIGHT już wiedzą, co będzie modne jesienią i zimą 2017. Zobacz, jakie atrakcje czekały na nie podczas największej imprezy w Polsce dotyczącej włosów. To jednak nie koniec - teraz pora na HAIR FASHION DAYS! Zobacz, o co chodzi i jak zdobyć voucher na darmowy zabieg w salonie fryzjerskim.

 

Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Kanada, Grecja, Niemcy, Włochy i kilkadziesiąt innych krajów świata, a teraz Polska. W końcu doczekaliśmy się największej imprezy dla konsumentek w całości poświęconej tylko włosom. HAIR FASHION NIGHT by L’Oréal Professionnel, w którym mogłyśmy uczestniczyć 29 września 2017 roku w Warszawie, to było wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.

 

 

HAIR FASHION NIGHT by L’Oréal Professionnel inspirowane jest festiwalami artystycznymi i zostało stworzone po to, aby każda z nas mogła poczuć się jak gwiazda na backstage’u pokazu mody.

 

Na uczestniczki imprezy czekał cały wachlarz atrakcji!

 

Hair Fashion Night
Fot. Materiały prasowe

42 profesjonalnych fryzjerów uwijało się, aby każda z 400 pań była zadowolona – konsultowali i wykonywali im najmodniejsze fryzury na nadchodzący sezon.

 

Uczestniczki mogły też skorzystać ze Strefy Diagnozy. To specjalne miejsce, w którym eksperci marki przeprowadzali diagnozę włosów i odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące ich pielęgnacji. Dobierali produkty i rekomendowali zabiegi, dzięki którym włosy będą piękniejsze i zdrowsze.

 

Hair Fashion Night
Fot. Materiały prasowe

A co po stylizacji? Czekały na nas super też atrakcje. Najpierw profesjonalny makijaż. MUST HAVE przed zdjęciami. A Potem? Genialne zdjęcie 360 stopni, czyli zdjęcie z każdej strony, a nie tak jak zawsze - tylko z przodu, Magic Photo, dzięki któremu klientki mogły umieścić swoje zdjęcie na okładce Magazynu Salon Expert i Light Ring, czyli nowoczesna wersja fotobudki. A na koniec? Prezent – voucher na zabieg Smartbond w Salonie Expert L'Oréal Professionnel!

Nie zdążyłaś? Nic straconego!

Przegapiłaś HIAR FASHION NIGHT w Warszawie? Nic straconego! Nadal możesz otrzymać bezpłatną usługę Smartbond przy dowolnym zabiegu pielęgnacyjnym lub koloryzacji włosów w wybranych Salonach Expert L'Oréal Professionnel. Wszystko dzięki akcji HAIR FASHION DAYS w Salonach Expert

 

Wystarczy, że pobierzesz voucher na www.lorealprofessionnel.pl/hfn !

 

HAIR FASHION DAYS to ogólnopolska akcja w Salonach Expert zorganizowana przez markę L’Oréal Professionnel, która potrwa do 31 października 2017 roku.

 

W czasie jej trwania klientki będą mogły przy okazji wizyty w wybranych Salonach Expert skorzystać z darmowej usługi Smartbond. Wystarczy pobrać voucher on-line.

 

Jak funkcjonują vouchery na bezpłatną usługę Smartbond?

  • Pobierz voucher na www.lorealprofessionnel.pl/hfn
  • W lokalizatorze salonów na tej samej stronie znajdź Salon Expert biorący udział w akcji Hair Fashion Day.
  • Przed wizytą pokaż fryzjerowi voucher z unikatowym kodem (wydrukowany lub w telefonie).
  • Ważność vouchera potwierdzi fryzjer za pośrednictwem SMS-a.

Nowy wymiar salonu fryzjerskiego

Podobno Polki chodzą do fryzjera trzy razy częściej niż do kosmetyczki. To jednak nadal zbyt rzadko! Powinnyśmy w każdym miesiącu zarezerwować sobie jeden dzień na wizytę w salonie fryzjerskim.

 

Największym problemem Polek jest brak zaufania do fryzjerów. Salony Expert L'Oréal Professionnel powstały po to, aby to zmienić! Marka pomoże Ci na nowo uwierzyć w możliwości profesjonalnego fryzjerstwa. Przekonaj się, że wizyta w salonie, to coś więcej niż usługa.

 

Fryzjer to doradca, ekspert i twórca wizerunku, a wizyta w salonie wcale nie musi być związana tylko z wielkim wyjściem. Powinna być częścią rytuału piękności każdej z nas ;)

TAGI #włosy #fryzury

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.