Na jakie operacje plastyczne się decydowała?

Redakcja VIVA! 21 listopada 2020 13:30

Goldie Jeanne Hawn to amerykańska aktorka, która urodziła się 21 listopada 1945 roku. Właśnie kończy 74 lata i nadal wygląda pięknie. Aktorka została wychowana w wierze żydowskiej. Jej ojciec Edward Rutledge Hawn, potomek niemieckich i angielskich osadników, wyznawał prezbiterianizm, a z zawodu był piosenkarzem. Matka Laura Hawn (z domu Steinhoff) była córką Maxa Steinhoffa i Fanny Weiss, emigrantów żydowskich z Węgier. Prowadziła sklep jubilerski i szkołę tańca. Goldie ma siostrę Patricię, brat Goldie – Edward zmarł przed jej urodzeniem. Goldie dorastała w Takoma Park, w stanie Maryland. Gdy miała 10 lat, tańczyła z Ballet Russe de Monte Carlo w inscenizacji Dziadek do orzechów (1955), była też Julią w Romeo i Julia w wykonaniu Virginia Stage Company. Zgrała w wielu znanych filmach, miała talent komediowy dlatego jej role przeszły do historii. Trudno zapomnieć takie filmy jak: Ptaszek na uwięzi, Ze śmiercią jej do twarzy, czy Zmowa pierwszych żon.

Prze długie lata naturalna piękność - czy Goldie Hawn miała operacje plastyczne?

Przed długie lata zachwycała naturalnym pięknem, ogromne oczy i lekkie rysy twarzy powodowały że kochali się w niej mężczyźni na całym świecie. Po tej słodkiej twarzyczce zostało już tylko wspomnienie. Czas płynie nieubłaganie i niestety nie da się go powstrzymać. Goldie Hawn oprócz aktywnego trybu życia, które zawsze uwielbiała, poddała się serii operacjom plastycznym. Botox, wypełniacze stosowała na porządku dziennym co spowodowało że już w wieku 67 lat jej twarz nie przypominała już tej sprzed lat. Profesjonalni lekarze medycyny estetycznej uważają, że Goldie Hawn przeszła szereg zabiegów. Przypisuje się gwieździe lifting twarzy, operacja powieki dolnej i plastykę nosa. Wypełniacze stosowała głównie na policzkach oraz pod oczami. Co myślicie o wyglądzie gwiazdy? 

1/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
1/6

2/6
Goldie Hawn-74lata-urodziny
Copyright @East News
2/6

3/6
Goldie Hawn-74lata-urodziny
Copyright @East News
3/6

4/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
4/6

5/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
5/6

6/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.