Zobacz jak wygląda
Fot. INSTAGRAM @ewamrozowska.makeup
METAMORFOZY GWIAZD

Ewa Mrozowska z Gogglebox zdecydowała się na modną fryzurę!

Makijażystka postawiła na festiwalowy look

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 17:00
Zobacz jak wygląda
Fot. INSTAGRAM @ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska dała się poznać w programie Gogglebox, a ponadto intensywnie udziela się na Instagramie. Tam publikuje zdjęcia makijaży, które wykonuje przede wszystkim klientów, w tym wielu gwiazdom. Jednak od jakiegoś czasu pokazuje w social mediach także swoje modne looki oraz stylizacje i widać, że lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ostatnio Ewa postawiła na fryzurę w iście festiwalowym stylu, jesteście ciekawi, jak wygląda?

Ewa Mrozowska metamorfoza

Do tej pory gwiazda miała długie, blond włosy, które często wiązała w warkoczyki i próbowała coraz to nowszych upięć. Jednak Mrozowska postanowiła coś zmienić i zdecydowała się na nowy kolor. Gwiazda Gogglebox nieco zaszalała i postawiła się na pudrowe, różowe pasemka. Na Instagramie zapytała swoich obserwatorów, w której odsłonie jest jej lepiej – z różem czy bez. A Wam która wersja bardziej przypada do gustu? Według nas fryzura z pasemkami to świetna inspiracja na letni festiwal w coachellowym stylu!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.