Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin
ZE ŚWIATA URODY

W takiej odsłonie Doroty Szelągowskiej jeszcze nie widzieliśmy!

Nowe zdjęcie dziennikarki Was zaskoczy

Marta Baran 8 lipca 2019 13:30
Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin

Zdjęcia, na których gwiazdy pokazują się w wersji sauté, stały się bardzo modne w show-biznesie. Do zwolenniczek naturalnych fotografii dołączyła Dorota Szelągowska. Mimo że dziennikarka już pokazała się bez makijażu, jedno z jej ostatnich zdjęć z pewnością Was zaskoczy.

Gwiazda pokazała się bez makijażu

Córka pisarki Katarzyny Grocholi przebywa obecnie na urlopie w gronie najbliższych, spędzając błogie chwile na Mazurach. Na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia, zdając relację z tego, co aktualnie u niej się dzieje. Na ostatnim selfie pokazała się bez grama makijażu! Obserwatorzy dziennikarki natychmiast zareagowali na fotografię: Pięknie pani wygląda bez makijażu pozdrawiam, Coraz bardziej robisz się podobna do mamy, pięknie , Śliczna cera, Na tej fotce jest Pani jakaś niepodobna. To prawda! Dorota jest nie do poznania, a Wy rozpoznalibyście ją bez problemu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.