Gwiazda ma celullit
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Demi Lovato pokazała jak naprawdę wygląda w bikini?

Artystka walczy z cellulitem!

Redakcja VIVA! 10 września 2019 10:30
Gwiazda ma celullit
Fot. EAST NEWS

Na Instagramie każda gwiazda stara się pokazać zdjęcia, na których wygląda najkorzystniej. Filtry i przerabianie fotografii, wszystko to sprawiło, że są one absolutnie nieautentyczne. Gwiazdy coraz częściej starają się jakoś to zmienić i pokazać naturalną wersję siebie. Ostatnio prawdziwy szum w internecie zrobiła Demi Lovato, która podzieliła się w social mediach, jak wygląda w bikini.

Demi Lovato przeszła na zdrowy tryb życia

W ubiegłym roku gwiazda trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Aby wrócić do formy Demi na jakiś czas wycofała się z życia publicznego, a jej celem była poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego. Wygląda na to, że artystka przeszła przez ten trudny etap wracają do pracy z jeszcze większym powerem niż do tej pory! W pełni odzyskała poczucie własnej wartości i udowodniła to swoim nowym zdjęciem na Instagramie. Ma na sobie wyłącznie bikini i widać, że Demi ma cellulit, który dla wielu kobiet bywa ogromny kompleksem. Pod fotografią znalazł się długi opis, ewidentnie gwiazda postanowiła uzewnętrznić się przed swoimi fanami:

,,To jest mój największy strach. Nieprzerobione zdjęcie w bikini. I widać, że mam CELLULIT! Jestem już zmęczona wstydzeniem się mojego ciała i edytowaniem, aby inni myśleli, że jestem piękna, ale to po prostu nie ja. Chcę, aby nowy etap w moim życiu polegał na byciu autentycznym wobec tego, kim jestem, zamiast starać się spełniać standardy kogoś innego. Oto ja, nie zawstydzona, nieustraszona i dumna z posiadania takiego ciała". – napisała artystka. Post miał skłonić również inne osoby, aby przestały myśleć wyłącznie kategoriami jak się wygląda. ,,Mam nadzieję, że zainspiruję kogoś, aby docenił także swoje ciało”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. 🙏🏼🙌🏼🤷🏻‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. 💗 #nationalcelulliteday #celluLIT 🔥🔥🔥

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.