zabiegi nietrzymanie moczu
Fot. adobe.stock.com
ZE ŚWIATA URODY

Najlepsze zabiegi dla młodych mam!

Dzięki nim poczujesz się pewna siebie!

Marta Cieplak 13 października 2018 18:31
zabiegi nietrzymanie moczu
Fot. adobe.stock.com

Po porodzie ciało kobiety zmienia się nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. W efekcie wiele młodych mam boryka się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Na szczęście ginekologia estetyczna umożliwia wyeliminowanie tego kłopotu w bardzo szybkim tempie i praktycznie bez bólu. W dodatku zabiegi te przy okazji poprawiają także jakość życia seksualnego!

Najlepsze zabiegi na nietrzymanie moczu

MONA LISA TOUCH

Terapia laserowa pochwy wskazana jest nie tylko przy nietrzymaniu moczu, ale także do regeneracji pochwy. Na czym polega? Energia lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się i pojawiają się nowe, co pobudza pochwę do samoregeneracji. Pochwa staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna. Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu, to MonaLisa Touch stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co w efekcie powoduje ich namnażania i wzmocnienia. Następuje obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, co prowadzi do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej normalną funkcjonalność. Zabieg trwa od 15 do 20 minut i jest bezbolesny. Co ważne, u niektórych kobiet wystarcza zaledwie jeden zabieg!

EMSELLA

To absolutnie innowacyjny zabieg, który pozwala na wzmocnienie mięśni miednicy już w trzy tygodnie. Krzesło wykonuje za pacjenta trening mięśni dna miednicy, a emitowane przez urządzenie fale elektromagnetyczne HIFEM przenikają swobodnie przez odzież i kość miednicy, dzięki czemu pacjent nie musi rozbierać się do zabiegu. W trakcie jednego 28-minutowego treningu Emsella wywołuje ponad 11 tysięcy skurczów o supramaksymalnej intensywności. W tym czasie za pomocą ćwiczeń Kegla kobieta jest w stanie wykonać około tysiąca skurczów, ale ich intensywność będzie niższa. Pełna seria sześciu zabiegów eliminuje problem nietrzymania moczu.


EXLILIS ULTRA FEMME 360

To najszybsza procedura nieinwazyjnego leczenia miejsc intymnych za pomocą radiofrekwencji, która, podnosząc temperaturę leczonej tkanki do 40–45ºC, wywołuje natychmiastowe kurczenie się zwiotczałych i poluzowanych włókien kolagenowych, z których zbudowane są ściany pochwy. To ważne, ponieważ prawidłowo skręcone i dobrej jakości włókna kolagenowe zapewniają pochwie dużą rozciągliwość, ale i kurczliwość. Radiofrekwencja już w trakcie zabiegu natychmiastowo skręca poluzowane włókna podporowe. Exilis łączy RF z ultradźwiękami, ponieważ znacząco zwiększają one penetrację fal radiowych i umożliwiają dotarcie energii do głębszych warstw (urządzenie emituje energię w obrębie 360° wewnątrz pochwy.) Procedurę tę można łączyć także
z zabiegiem Emsella.  

zdrowe ciało
Fot. Adobe Stock
ciało na wiosnę
Fot. Adobe.Stock.com

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.