O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak dba o urodę!

W jaki sposób zwalcza oznaki starzenia?

Sabina Zięba 19 marca 2018 10:00

Wydaje się, że Angelina Jolie nie rozpacza już po rozpadzie małżeństwa z Bradem Pittem, ponieważ na dobre wróciła do świata mediów. Zdolna aktorka udzieliła właśnie wyczerpującego wywiadu magazynowi InStyle, w którym mówi o przemijaniu, starzeniu się, a także zdradza, jak dba o swoją urodę!

Kosmetyki Angeliny Jolie

42-letnia Angelina Jolie przyznała, że widzi oznaki starzenia, ale... wcale jej to nie przeszkadza! Powiedziała: „Patrzę w lustro i widzę, że wyglądam jak moja mama i to mnie cieszy. Dodaje mi to otuchy. Widzę, że się starzeję i uwielbiam to. To oznacza, że żyję - żyję i się starzeję”.

Okazuje się, iż toleruje to na tyle, że w swojej kosmetyczce ma jedynie trzy rzeczy. To z kolei nie przypadło to do gustu jej 13-letniej córce, Zaharze. Aktorka zdradziła: „Nigdy nie lubiłam makijażu, ale kupuję sporo kosmetyków, szczególnie dla Zahary. Przeszła przez etap próbowania różnych rzeczy, ale jest raczej naturalna w swoim wyglądzie. Kiedyś na noc została u niej przyjaciółka. Poinformowały mnie, że będą się przebierać i zapytały czy mam jakieś kosmetyki. Dałam im moją kosmetyczkę, ale używam jednego odcienia czerwieni, mam czarny eyeliner i maskarę – to najnudniejsza kosmetyczka na świecie. Pomijając fakt, że moja córka i ja mamy inny odcień skóry, to przez tę sytuację teraz mam zapasowy zestaw kosmetyków. Na wypadek gdyby komukolwiek przyszła ochota na zabawę”.

Makijaż Angeliny Jolie

Zdradziła również swoje urodowe triki. Angelina nie lubi polegać na makijażystce i najchętniej sama wykonuje makijaż. Używa korektora do sińców pod oczami i w zależności od sytuacji podkreśla oczy albo usta. Mówi: „Mam pełne, duże usta i oczy, więc gdybym malowała wszystko, wyglądałbym jak klaun. To byłoby po prostu... zbyt wiele”. Od 11 roku życia uczęszcza również do tego samego dermatologa, Rhondy Rand. Podczas ciąży na twarzy zrobiły jej się ciemniejsze plamy, dlatego jedynym zabiegiem, na który się decyduje jest IPL, czyli Intensywne Światło Impulsowe.

Domyślałybyście się, że Angelina używa tak niewielu kosmetyków?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.