Aneta Zając nie jest już blondynką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
ZE ŚWIATA URODY

Aneta Zając przeszła metamorfozę i znacznie schudła!

Znamy sekret jej diety

Redakcja VIVA! 29 października 2019 13:15
Aneta Zając nie jest już blondynką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Z pewnością odzyskanie pięknej sylwetki po ciąży jest ciężką pracą, a przekonała się o tym aktorka Aneta Zając. Młoda mama postanowiła pozbyć się zbędnych kilogramów po narodzinach dziecka, a efektem jej diety i ciężkich ćwiczeń jest piękna figura. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda gwiazda?

Aneta Zając przeszła metamorfozę

Aktorka przez długi czas nie udzielała się w mediach. Prawdziwym przełomem był jubileuszowy odcinek Tańca z Gwiazdami, programu w którym kilka edycji wcześniej mogliśmy zobaczyć Anetę na parkiecie. Artystka zachwyciła wszystkich swoją wspaniałą figurą i było widać, że świetnie się czuje, tryskając pozytywna energią! Jaki jest sekret takiego ciała Anety Zając?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Sprawdzona dieta gwiazdy

Jak się okazuje, uzyskanie takiej figury wymagało włożenia ciężkiej pracy, Aktorka schudła aż 10 kilogramów i to nie była łatwa droga. Jak zdradziła znajoma Anety: ,,Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę".

Oprócz intensywnych treningów, aktorka znacznie zmieniła swoje nawyki żywieniowe odstawiając – produkty pszenne, cukier oraz tłuste mięso. Teraz jej dieta składa się się głównie z owoców i warzyw. Gwiazda na tyle pokochała swój nowy i, przede wszystkim, dużo zdrowszy styl życia, że postanowiła wrócić do prowadzenia swojego bloga Zając kica w kuchni – gdzie mają się pojawić dietetyczne przepisy. My już nie możemy się doczekać!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…