Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
ZE ŚWIATA URODY

Agnieszka Kaczorowska mocno skróciła włosy w słusznym celu

Po metamorfozie jest nie do poznania!

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 12:00
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska w polskim show biznesie dała się poznać jako aktorka oraz tancerka. Do tej pory gwiazda była wierna swojej fryzurze – długim blond włosom, które stały się już jej znakiem rozpoznawczym. Dlatego ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie Agnieszki wywołało duże zaskoczenie wśród jej obserwatorów. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda Agnieszka Kaczorowska?

Nowa fryzura Agnieszki Kaczorowskiej

Każda kobieta potrzebuje od czasu do czasu zmiany w swoim wyglądzie. A na taki krok zdecydowała się Agnieszka Kaczorowska. Artystka wybrała najmodniejsze cięcie 2020 roku – długiego long boba. Musimy przyznać, że w tej odsłonie jest jej do twarzy. Jak wyznała w swoich social mediach Kaczorowska:

„A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! 😉 30 cm włosów wysyłam dla @fundacjaraknroll 💪🏻”.

To świetnie, że gwiazda dodatkowo zaangażowała się w słuszną sprawę. Jak możemy zauważyć w komentarzach pod postem na Instagramie Agnieszki, jej followersom bardzo się podoba ta zmiana: „Pięknie wyglądasz.❤️ wcześniej też oczywiście, ale teraz to petarda!😍”, „Wow😍 odważnie! Ale super wyglądasz!”, „Wyglądasz rewelacyjne w tej fryzurze 😍”, „Bardzo ładnie Aga! No i cel szczytny! Brawo👍👏”. A jak Wam podoba się nowy look Agnieszki Kaczorowskiej?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aaaa! Zrobiłam to ! Oto nowa #AgnieszkaKaczorowskaPela 😌 A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne!😉 30 cm włosów wysyłam dla @fundacjaraknroll 💪🏻 Dziękuję @agata_szpejna_hairteam ! Jesteś niezastąpiona! ❤️ _______________________ A ubiegając wszystkie pytania... kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca.☀️ _______________________ Druga część dzisiejszego LIVE’a niestety się nie zapisała, ale w razie pytań, piszcie tutaj w komentarzach.👌🏻 #newhair #newme #JestemMama #JestemMamą #agataszpejna #agataszpejnahairstylist 👚 @bonjour.mommy 👌🏻

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.