Jak wygląda?
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Adele przeszła ogromna metamorfozę. Zobacz, jak wygląda!

Piosenkarka znacznie schudła?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2020 14:00
Jak wygląda?
Fot. Getty Images

Ostatni rok przyniósł wiele zmian w życiu brytyjskiej piosenkarki Adele. Nowy album, rozstanie z mężem oraz spektakularna metamorfoza. W ostatnim czasie artystka umieściła na swoim Instagramie zdjęcia z świątecznej sesji. Widać, że świetnie czuje się w nowej odsłonie, jaki jest sekret jej sylwetki?

Adele sporo schudła! Jak teraz wygląda?

Adele postanowiła zadbać o swoją sylwetkę – rozpoczęła intensywny trening, a także zmieniła swoją dietę na zdrowszą. Jak się okazuje sekretem jej obecnego wyglądu jest przede wszystkim nienadużywanie cukru. Artystka zaczęła także ćwiczyć nad swoim ciałem pod okiem znanych trenerów gwiazd. Jej obecny wygląd okazał się dużym zaskoczeniem dla jej fanów. Mimo, że na swoim Instagramie na bieżąco pokazywała, jak się zmieniała, ostatnia sesja fotograficzna udowodniła, że zdrowy tryb życia wyszedł jej na dobre. Koniecznie zobaczcie efekt sesji świątecznej, na której pokazała się w pięknej, wieczorowej sukni!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.