Michelle Obama
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

W kwestii urody Michelle Obama radzi się... księżnej Kate!

Panie znalazły idealny zamiennik botoksu!

Aleksandra Charzewska 3 grudnia 2018 18:30
Michelle Obama
Fot. East News

Książka Michelle Obamy Becoming osiągnęła spektakularny sukces i szybko stała się bestsellerem! Nie ma miejsca, w którym się o niej nie pisze lub nie mówi, a to głównie za sprawą sekretów, jakie w niej wyjawia. Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych zdradza w mniej również swoje ulubione tricki urodowe! Okazało się, że jednym z nich podzieliła się z nią sama Księżna Kate!

Michelle Obama i Księżna Kate nie stosują botoksu

Zamiast niego wybierają mniej inwazyjną, ale równie skuteczną metodę. Zamiast wstrzykiwać w twarz toksynę botulinową, znaną jako jad kiełbasiany, była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych i księżna Cambrige wspierają się biotuliną. Co to za substancja?

Jest to organiczny żel botoksowy, który pozyskuje się z roślin. Nie wstrzykuje się go w twarz, a jedynie wmasowuje. Efekt po użyciu biotuliny nie jest tak długotrwały jak w przypadku boksu, jednak rezultaty obu zabiegów są bardzo podobne. Twarz po wmasowaniu biotuliny ,,młodnieje” jedynie na 8 godzin.  

Podejrzewaliście, że piękny wygląd Michelle Obamy i księżnej Kate to nie rezultat stosowania botoksu? Obie Panie stosują botulinę jedynie doraźnie, a na co dzień cieszą się swoim naturalnym wyglądem.  

Rozrzutne pierwsze damy: Michelle Obama nie była rozrzutna!
Fot. East News
Księżna Kate w turkusowej sukience Emilii Wickstead
Fot. Papixs/EAST NEWS

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?