ZE ŚWIATA URODY

W kwestii urody Michelle Obama radzi się... księżnej Kate!

Panie znalazły idealny zamiennik botoksu!

Aleksandra Charzewska 3 grudnia 2018 18:30
Michelle Obama
Fot. East News

Książka Michelle Obamy Becoming osiągnęła spektakularny sukces i szybko stała się bestsellerem! Nie ma miejsca, w którym się o niej nie pisze lub nie mówi, a to głównie za sprawą sekretów, jakie w niej wyjawia. Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych zdradza w mniej również swoje ulubione tricki urodowe! Okazało się, że jednym z nich podzieliła się z nią sama Księżna Kate!

Michelle Obama i Księżna Kate nie stosują botoksu

Zamiast niego wybierają mniej inwazyjną, ale równie skuteczną metodę. Zamiast wstrzykiwać w twarz toksynę botulinową, znaną jako jad kiełbasiany, była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych i księżna Cambrige wspierają się biotuliną. Co to za substancja?

Jest to organiczny żel botoksowy, który pozyskuje się z roślin. Nie wstrzykuje się go w twarz, a jedynie wmasowuje. Efekt po użyciu biotuliny nie jest tak długotrwały jak w przypadku boksu, jednak rezultaty obu zabiegów są bardzo podobne. Twarz po wmasowaniu biotuliny ,,młodnieje” jedynie na 8 godzin.  

Podejrzewaliście, że piękny wygląd Michelle Obamy i księżnej Kate to nie rezultat stosowania botoksu? Obie Panie stosują botulinę jedynie doraźnie, a na co dzień cieszą się swoim naturalnym wyglądem.  

Rozrzutne pierwsze damy: Michelle Obama nie była rozrzutna!
Fot. East News
Księżna Kate w turkusowej sukience Emilii Wickstead
Fot. Papixs/EAST NEWS

 

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.