Jak wyglada teraz Monica Belluci?
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

56-letnia Monica Bellucci na greckich wakacjach 2020! Jak teraz wygląda włoska aktorka?

Czy czas jest dla niej łaskawy?

Aleksandra Frankowska 5 sierpnia 2020 18:31
Jak wyglada teraz Monica Belluci?
Fot. Instagram

Monica Bellucci to jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie. Włoska piękność w tym roku skończy 56 lat, a wciąż wygląda o 20 lat młodziej. W branży filmowej mówi się, że jest prawdziwą następczynią włoskich aktorek, takich jak Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy Claudia Cardinale. Jej niezwykła uroda była niewątpliwie kluczem do sukcesu – Bellucci zaczynała bowiem jako modelka, studiując we włoskim miasteczku Perugii. Szybko jednak została zauważona i dostała szansę na karierę filmową!

Monica Bellucci
Fot. Getty Images

Kariera filmowa Monici Bellucci

Swoją pierwszą rolę Bellucci otrzymała w 1990 roku w serialu „Życie u boku dzieci”. Aktorkę zauważył wówczas Dino Risi, który zaproponował je angaż owocujący licznymi kontraktami na całym świecie. Następnie włoska gwiazda zagrała w filmie Francesco Laudadio pt. „La Riffa”, zaś jej wielką szansą była rola w „Drakuli” reżyserii Francisa Forda Coppoli, u boku Winony Ryder, Anthony’ego Hopkinsa oraz Keanu Reevesa. W 1998 roku otrzymała nominację do Cezara za rolę Cyganki Nat w filmie pt. „Doberman”. Zagrała również w „Podejrzanym”, „Malene”, „Asterixie i Obelixie”, a także „Matrixie”. Hollywood pokochało jej włoską urodę, a także piękny angielski akcent. Została nawet najstarszą dziewczyną słynnego Agenta 007 – Jamesa Bonda.

Fot. East News

Życie prywatne Monici Bellucci

Włoska aktorka nigdy nie narzekała na powodzenie u płci przeciwnej. W 1990 roku została żoną fotografa Claudio Basse, jednak małżeństwo nie trwało długo i zakończyło się rozwodem. W 1999 roku Bellucci wyszła za mąż za aktora Vincenta Cassela, którego poznała na planie filmu pt. „Apartament”. Przez dłuższy czas para mieszkała w Paryżu. Doczekali się dwóch córek – Devy oraz Leonie. W 2013 roku świat obiegła informacja o rozwodzie małżonków. Według najnowszych informacji Monica Bellucci pozostaje singielką.

Monica Bellucci w zielonej sukni
Fot. EastNews

Monica Bellucci na wakacjach 2020 w Grecji

Gwiazda wypoczywa obecnie w ciepłej Grecji, gdzie raczy się doskonałą pogodą i przepysznym jedzeniem. Naturalną i niezwykle piękną Bellucci paparazzi przyłapali podczas urlopu na greckiej wyspie Paros. Aktorka ubrana w piękną, długą, czarną sukienkę w białe grochy, spacerowała z przyjaciółką, by w końcu udać się na kolację do pobliskiej tawerny. Bellucci wyglądała zjawiskowo i trzeba przyznać, że im jest starsza, tym potrafi zrobić jeszcze lepsze wrażenie! Zgadzacie się? 

Sprawdź najmodniejsze klapki w stylu Monici Bellucci

Monica Bellucci na wakacjach w Grecji 2020
Fot. Agencja Forum

Monica Bellucci na wakacjach w Grecji 2020
Fot. Agencja Forum

Monica Bellucci na wakacjach w Grecji 2020
Fot. Agencja Forum

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.