Perfumy Carine Roitfeld 7 Lovers
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Carine Roitfeld wystąpiła topless w kampanii... własnych perfum!

W dodatku stworzyła aż 7 różnych zapachów!

Marta Cieplak 11 maja 2019 18:30
Perfumy Carine Roitfeld 7 Lovers
Fot. Getty Images

Carine Roitfeld to była redaktor naczelna francuskiego Vogue'a i założycielka magazynu CR Fashion Book. Niekwestionowana ikona mody! Zdjęcia jej niezwykłych i odważnych stylizacji rozchodzą się po Instagramie i internecie jak burza. Ale dla Carine to za mało. Postanowiła zawojować jeszcze inny świat – świat beauty i zapachów.

Perfumy Carine Roitfeld 7 Lovers

Perfumy weszły do sprzedaży 6 maja i będą dostępne na razie wyłącznie na stronie www.carineroitfeld.com. Ale kampania rozpoczęła się już w marcu w Paryżu – wtedy na ulicach miasta pojawiło się 4000 plakatów ze zdjęciem Carine.... topless!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#CarineRoitfeld #BuenosAires

Post udostępniony przez Carine Roitfeld (@carineroitfeldparis)

Dlaczego była naczelna Vogue zdecydowała się akurat na zapachy? „Perfumy to sposób na spuściznę, jak u Panny Chanel" odpowiedziała dziennikarzowi z New York Times. A na swojej stronie napisała: „Uważam zapach za najbardziej definiujący podpis stylu (...). Stworzyłam każdy zapach w taki sam sposób, w jaki tworzę stylizacje – kreując fantazję i podkreślając charakter i zmysłowość w każdym detalu. Ponieważ pojęcie dwuznaczności bardzo mnie inspiruje, zaprojektowałam kolekcję zapachów dla tych wszystkich, którzy mają odwagę być pożądanymi. Bez względu na płeć”.

Kolekcja składa się aż z 7 zapachów - każdy z nich ma symbolizować kochanka mieszkającego w innym mieście (to ulubione metropolie Carine). Nie są to oczywiście odniesienia do realnych osób, ale raczej do klimatu i energii danego miasta. Jest więc m.in. paryski Aurelien pachnący przyprawami i kwiatami, zmysłowy Orson z Nowego Jorku, Vladimir z Petersburga... Każdy znajdzie swój ideał.

I choć każdy zapach jest inny, to wszystkie mają identyczne flakony z ciemnego szkła ze srebrną etykietą. Kosztują 252 euro za 90 ml.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.