Perfumy Carine Roitfeld 7 Lovers
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Carine Roitfeld wystąpiła topless w kampanii... własnych perfum!

W dodatku stworzyła aż 7 różnych zapachów!

Marta Cieplak 11 maja 2019 18:30
Perfumy Carine Roitfeld 7 Lovers
Fot. Getty Images

Carine Roitfeld to była redaktor naczelna francuskiego Vogue'a i założycielka magazynu CR Fashion Book. Niekwestionowana ikona mody! Zdjęcia jej niezwykłych i odważnych stylizacji rozchodzą się po Instagramie i internecie jak burza. Ale dla Carine to za mało. Postanowiła zawojować jeszcze inny świat – świat beauty i zapachów.

Perfumy Carine Roitfeld 7 Lovers

Perfumy weszły do sprzedaży 6 maja i będą dostępne na razie wyłącznie na stronie www.carineroitfeld.com. Ale kampania rozpoczęła się już w marcu w Paryżu – wtedy na ulicach miasta pojawiło się 4000 plakatów ze zdjęciem Carine.... topless!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#CarineRoitfeld #BuenosAires

Post udostępniony przez Carine Roitfeld (@carineroitfeldparis)

Dlaczego była naczelna Vogue zdecydowała się akurat na zapachy? „Perfumy to sposób na spuściznę, jak u Panny Chanel" odpowiedziała dziennikarzowi z New York Times. A na swojej stronie napisała: „Uważam zapach za najbardziej definiujący podpis stylu (...). Stworzyłam każdy zapach w taki sam sposób, w jaki tworzę stylizacje – kreując fantazję i podkreślając charakter i zmysłowość w każdym detalu. Ponieważ pojęcie dwuznaczności bardzo mnie inspiruje, zaprojektowałam kolekcję zapachów dla tych wszystkich, którzy mają odwagę być pożądanymi. Bez względu na płeć”.

Kolekcja składa się aż z 7 zapachów - każdy z nich ma symbolizować kochanka mieszkającego w innym mieście (to ulubione metropolie Carine). Nie są to oczywiście odniesienia do realnych osób, ale raczej do klimatu i energii danego miasta. Jest więc m.in. paryski Aurelien pachnący przyprawami i kwiatami, zmysłowy Orson z Nowego Jorku, Vladimir z Petersburga... Każdy znajdzie swój ideał.

I choć każdy zapach jest inny, to wszystkie mają identyczne flakony z ciemnego szkła ze srebrną etykietą. Kosztują 252 euro za 90 ml.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!