Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
metamorfozy gwiazda

Paulina Sykut-Jeżyna już tak nie wygląda!

Prezenterka zdecydowała się na wiosenną metamorfozę!

Marta Cieplak 17 maja 2019 11:00
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna tuż przed finałem Tańca z gwiazdami zdecydowała się na zmianę fryzury! Podcięła włosy o kilka centymetrów i lekko je rozjaśniła. Do tego mocno je prostuje, przez co na niektórych ujęciach trudno ją rozpoznać! 

Paulina Sykut-Jeżyna w krótkich włosach

Prezenterka pokazała nowe uczesanie na swoim Instaramie i naprawdę w pierwszym momencie trudno ją rozpoznać! Tak krótkich włosów gwiazda nie miała od dawna, a w dodatku zazwyczaj ma lekko podkręcone włosy, więc w prostych prezentuje się zupełnie inaczej.

Fani są podzieleni. Część jest zachwycona i zasypuje Paulinę komplementami, ale spora grupa jest rozczarowana metamorfozą: „Lepiej w ciemniejszych się prezentowałaś Paulinko. W tych włoskach jakoś mdło”, „W tym kolorze włosów wygląda Pani 10 lat starzej”, „Ciemneee były chyba bardziej na plus”, „Pani Paulinko, tylko nie to...”.

A Ty jak uważasz? W którym kolorze podoba Ci się bardziej? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!