Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
metamorfozy gwiazda

Paulina Sykut-Jeżyna już tak nie wygląda!

Prezenterka zdecydowała się na wiosenną metamorfozę!

Marta Cieplak 17 maja 2019 11:00
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna tuż przed finałem Tańca z gwiazdami zdecydowała się na zmianę fryzury! Podcięła włosy o kilka centymetrów i lekko je rozjaśniła. Do tego mocno je prostuje, przez co na niektórych ujęciach trudno ją rozpoznać! 

Paulina Sykut-Jeżyna w krótkich włosach

Prezenterka pokazała nowe uczesanie na swoim Instaramie i naprawdę w pierwszym momencie trudno ją rozpoznać! Tak krótkich włosów gwiazda nie miała od dawna, a w dodatku zazwyczaj ma lekko podkręcone włosy, więc w prostych prezentuje się zupełnie inaczej.

Fani są podzieleni. Część jest zachwycona i zasypuje Paulinę komplementami, ale spora grupa jest rozczarowana metamorfozą: „Lepiej w ciemniejszych się prezentowałaś Paulinko. W tych włoskach jakoś mdło”, „W tym kolorze włosów wygląda Pani 10 lat starzej”, „Ciemneee były chyba bardziej na plus”, „Pani Paulinko, tylko nie to...”.

A Ty jak uważasz? W którym kolorze podoba Ci się bardziej? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?