Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF
Metamorfozy gwiazd

Spaktakularna metamorfoza Pauliny Sykut-Jeżyny. Wygląda zjawiskowo!

Prezenterka jest niemal nie do poznania

Marta Cieplak 21 marca 2018 12:30
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF

Paulina Syku-Jeżyna, prezenterka telewizyjna i prowadząca Taniec z gwiazdami przez wiele lat nosiła ciemne, długie włosy. Dopiero pod koniec 2017 roku zdecydowała się na ich wyraźne rozjaśnienie. Dzięki tej zmianie jej uroda rozkwitła. Włosy zazwyczaj rozdzielała przedziałkiem po środku i układała w lekkie fale lub lekko je prostowała. Aż do wczoraj! Gdy pokazała swoje najnowsze zdjęcie na Instagramie, fani zaniemówili z wrażenia, a potem posypały się setki komplementów.

Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze

Na zdjęciu prezenterka nie tylko ma delikatnie jaśniejszy odcień (szczególnie na końcówkach) i przedziałek z boku głowy, ale także mocniejszy, niż zwykle makijaż. Całość robi piorunujące wrażenie! Pewnie dlatego pod zdjęciem pojawiło się kilkaset komplementów. „Fantastyczna”, „Wow, pięknie!”, „Cudowne usta”, „Wyglądasz olśniewająco”. Niektóre fanki pytały także o konkretny kolor pomadki i farby do włosów, który miała nałożony Sykut-Jeżyna!

Ale byli też tacy, którzy komentowali, że ta stylizacja mocno postarzyła prezenterkę. „Wszyscy się zachwycają, a na tym zdjęciu wygląda pani na 40, bardzo postarza”, „Ładnemu we wszystkim ładnie, ale w tym kolorku wygląda Pani poważnie.” A Wam jak się podoba? 

 

💋👩🏼 #kiss #redlips #newcolourhair #blondhair #selfie #fashion #style #kemonpolska

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

A tak wyglądała w poprzednim uczesaniu

 

 

👯‍♀️ #premiera @narzeczonynaniby 🎬🎥 👌

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.