Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF
Metamorfozy gwiazd

Spaktakularna metamorfoza Pauliny Sykut-Jeżyny. Wygląda zjawiskowo!

Prezenterka jest niemal nie do poznania

Marta Cieplak 21 marca 2018 12:30
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF

Paulina Syku-Jeżyna, prezenterka telewizyjna i prowadząca Taniec z gwiazdami przez wiele lat nosiła ciemne, długie włosy. Dopiero pod koniec 2017 roku zdecydowała się na ich wyraźne rozjaśnienie. Dzięki tej zmianie jej uroda rozkwitła. Włosy zazwyczaj rozdzielała przedziałkiem po środku i układała w lekkie fale lub lekko je prostowała. Aż do wczoraj! Gdy pokazała swoje najnowsze zdjęcie na Instagramie, fani zaniemówili z wrażenia, a potem posypały się setki komplementów.

Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze

Na zdjęciu prezenterka nie tylko ma delikatnie jaśniejszy odcień (szczególnie na końcówkach) i przedziałek z boku głowy, ale także mocniejszy, niż zwykle makijaż. Całość robi piorunujące wrażenie! Pewnie dlatego pod zdjęciem pojawiło się kilkaset komplementów. „Fantastyczna”, „Wow, pięknie!”, „Cudowne usta”, „Wyglądasz olśniewająco”. Niektóre fanki pytały także o konkretny kolor pomadki i farby do włosów, który miała nałożony Sykut-Jeżyna!

Ale byli też tacy, którzy komentowali, że ta stylizacja mocno postarzyła prezenterkę. „Wszyscy się zachwycają, a na tym zdjęciu wygląda pani na 40, bardzo postarza”, „Ładnemu we wszystkim ładnie, ale w tym kolorku wygląda Pani poważnie.” A Wam jak się podoba? 

 

💋👩🏼 #kiss #redlips #newcolourhair #blondhair #selfie #fashion #style #kemonpolska

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

A tak wyglądała w poprzednim uczesaniu

 

 

👯‍♀️ #premiera @narzeczonynaniby 🎬🎥 👌

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.