Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Ze świata urody

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na nową fryzurę!

Zmieniła kolor i postawiła na mocniejsze cięcie!

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2020 18:31
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Lato sprzyja metamorfozom, które szczególnie upodobały sobie polskie gwiazdy po okresie lock down’u. Do grona celebrytek, które postawiły na odświeżenie swojej fryzury, dołączyła właśnie Paulina Sykut-Jeżyna, która na swoim Instagramie zaprezentowała zdjęcie metamorfozy. Prezentująca się jeszcze do niedawna zarówno w bardzo ciemnych, jak i jasnych blond włosach gwiazda, tym razem postawiła na stonowane kolory i mocniejsze cięcie. Jak się prezentuje?

Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze na lato 2020

Gwiazda świetnie odnajduje się w najnowszych trendach. Kolor, który wybrała podczas wizyty u fryzjera, według trendsetterów będzie hitem najbliższej jesieni. Popularnie nazywany jest odcieniem bronde. To połączenie brązu i blondu, nieco przygasające, ale jednocześnie opalizujące twarz. Włosy wyglądają jak muśnięte słońcem, a efekt jest bardzo klasyczny i subtelny. Sykut-Jeżyna postawiła również na mocne cięcie długiej grzywki, której do tej pory nie nosiła.

Modna metamorfoza Pauliny Sykut-Jeżyny

Gwiazda ma teraz zdecydowanie jedną z najmodniejszych fryzur w show-biznesie. Lekko opadająca na bok grzywka, na opublikowanym przez nią zdjęciu na Instagramie wygląda niezwykle zalotnie, ale również odejmuje lat. Sykut-Jeżyna wygląda jak nastolatka! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💇‍♀️💆‍♀️💁‍♀️#blondyneczka :)

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌾🐸🐸❤️

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lato z komarami 😁🦟😜 Dobrego wieczoru! :)

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.