Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Metamorfozy gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na metamorfozę!

W takim kolorze włosów jeszcze jej nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 2 października 2019 13:30
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna, prowadząca Taniec z gwiazdami, zdecydowała się na sporą zmianę wizerunku! Zrezygnowała z ciemniejszych włosów na rzecz... jasnego blondu. Ale to nie wszystko – dość mocno skróciła także swoje włosy i je wyprostowała. Jak wygląda?

Paulina Sykut-Jeżyna została blondynką

Prezenterka telewizji Polsat co jakiś czas delikatnie eksperymentowała z odcieniami włosów, szczególnie stawiając na raz jaśniejsze, raz ciemniejsze pasemka. Ale bazą zawsze był brąz. Tym razem jednak zmiana jest radykalna i sama gwiazda podpisała zdjęcie #blondie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💇🏼‍♀️ #blondie

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

W nowym kolorze włosów wygląda świetnie! Tego samego zdania są fani aktorki – zdjęcie polubiło już ponad 10 tysięcy osób, a ponad 150 zostawiło komentarz:

„Wow świetnie”

”OMG rewelacja”

„Czaaaad”

„Śliczna blondi!”

Co ciekawe, prezenterka zabrała do fryzjera Fifty Fity Concept całą rodzinę – męża i córeczkę, którzy wiernie towarzyszyli jej podczas przemiany. Na dowód Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła urocze zdjęcia na swoje Instastories. 

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną u fryzjera
Fot. Instagram@paulinasykutjezyna

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.