Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Metamorfozy gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na metamorfozę!

W takim kolorze włosów jeszcze jej nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 2 października 2019 13:30
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna, prowadząca Taniec z gwiazdami, zdecydowała się na sporą zmianę wizerunku! Zrezygnowała z ciemniejszych włosów na rzecz... jasnego blondu. Ale to nie wszystko – dość mocno skróciła także swoje włosy i je wyprostowała. Jak wygląda?

Paulina Sykut-Jeżyna została blondynką

Prezenterka telewizji Polsat co jakiś czas delikatnie eksperymentowała z odcieniami włosów, szczególnie stawiając na raz jaśniejsze, raz ciemniejsze pasemka. Ale bazą zawsze był brąz. Tym razem jednak zmiana jest radykalna i sama gwiazda podpisała zdjęcie #blondie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💇🏼‍♀️ #blondie

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

W nowym kolorze włosów wygląda świetnie! Tego samego zdania są fani aktorki – zdjęcie polubiło już ponad 10 tysięcy osób, a ponad 150 zostawiło komentarz:

„Wow świetnie”

”OMG rewelacja”

„Czaaaad”

„Śliczna blondi!”

Co ciekawe, prezenterka zabrała do fryzjera Fifty Fity Concept całą rodzinę – męża i córeczkę, którzy wiernie towarzyszyli jej podczas przemiany. Na dowód Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła urocze zdjęcia na swoje Instastories. 

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną u fryzjera
Fot. Instagram@paulinasykutjezyna

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!