Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
ZE ŚWIATA URODY

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała się bez grama makijażu. Fani są w szoku!

Dziennikarka zdecydowała się na odważne zdjęcie?

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2020 14:15
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna to bez wątpienia jedna z piękniejszych dziennikarek. Swoją figurę potrafi podkreślić gustownymi stylizacjami, a do tego ma przepiękną urodę. Podczas nagrań nad wyglądem prowadzącej Taniec z gwiazdami pracuje sztab makijażystów i efekty zawsze są oszołamiające. Jak jednak prezentuje się jej twarz w naturalnej odsłonie. Ostatnio Paulina podzieliła się takim zdjęciem na Instagramie, nie obyło się bez komentarzy obserwatorów!

Paulina Sykut-Jeżyna bez makijażu - jak wygląda?

Paulina Sykut-Jeżyna w swoich social mediach najczęściej publikuje zdjęcia z pracy - w pełnym makijażu i dopracowaną stylizacją. Ostatnio dziennikarka zrobiła wyjątek i pokazała się w wersji sauté. Fani byli pod wrażeniem, nie zabrakło oczywiście pozytywnych komentarzy:

Pięknie pani wygląda bez makijażu😊

Śliczna jak zawsze pozdrawiam serdecznie😍❤️

Naturalnie pięknie 😍

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Paulina Sykut-Jeżyna nawet bez grama podkładu na twarzy prezentuje się niesamowicie. Jak można zauważyć, jej skóra jest w rewelacyjnej kondycji. Okazuje się, że prezenterka nie korzysta z zabiegów medycyny estetyczne, co przyznała na łamach magazynu Show: ,,Może kiedyś, gdy już będę potrzebowała wspomagania, zdecyduję się na to? Nie wiem, jak będę się czuła ze swoim wyglądem za 20 lat. Myślę, że medycyna estetyczna ma nam pomagać, a nie szkodzić".

Nieskazitelna skóra to z pewnością zasługa zdrowego stylu życia. Na Instagramie Paulina często pokazuje, jak ćwiczy oraz co je w ciągu dnia. Nawet podczas kwarantanny nie zapomniała o wysiłku fizycznym i trenowała na balkonie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.