Paulina-Sykut-Jezyna2020
Fot. Instagram/PaulinaSykutJeżyna
Metamorfozy gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna jest nie do poznania! Niesamowita metamorfoza na koniec 2020!

Fani zachwyceni!

Redakcja VIVA! 29 grudnia 2020 12:31
Paulina-Sykut-Jezyna2020
Fot. Instagram/PaulinaSykutJeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła zakończyć rok 2020 spektakularną metamorfozą. Prezenterka będzie jedną z prowadzących Sylwestra 2020 w telewizji Polsat. Z tej okazji popularna prezenterka, postanowiła zaskoczyć swoich fanów i odświeżyć swoją fryzurę, zaskakując fanów nowym kolorem włosów. W sylwestrową noc Telewizja Polsat organizuje największą domówkę w Polsce. 31 grudnia o godzinie 20:00 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów, podczas której między innymi Rafał Maserak poprowadzi naukę tańca, a wróżbita Maciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku horoskop na 2021 rok.

Jak wygląda nowa fryzura Pauliny Sykut-Jeżyny w 2020?

Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia improwizować i bawić się swoim stylem. Śledzi najnowsze trendy, przyjaźni się z makijażystami i stylistami. Ma również swojego ulubionego fryzjera, do którego udaje się kiedy potrzebuje zmiany. To Łukasz Urbański, który zajmuje się włosami wielu znanych gwiazd. Blond w którym możemy teraz oglądać prezenterkę jest naprawę piękny, jesteśmy pod wrażeniem. Idealnie jej pasuje i świetnie podkreśla urodę Pauliny. Co myślicie o tej metamorfozie? 

Pani Paulino 😍😍w blondzie przepięknie, urocza z Pani kobieta 😍😍😍

Ładnemu we wszystkim ładnie 🙂

O rany!!!!!! Ale blond.... Blond.... Blond.... 😱😱

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.