Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
Metamorfozy gwiazd

Paulina Krupińska znowu przeszła metamorfozę? Prezenterka szokuje nowym lookiem!

Brunetka, blondynka, czy ruda? Która wersja jest najlepsza?

Aleksandra Frankowska 16 kwietnia 2021 13:27
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska cieszy się ostatnio sporym zainteresowaniem ze strony fanów. Nic w tym dziwnego – piękna modelka i prezenterka słynie z poczucia humoru oraz ogromnego dystansu do siebie. Tym razem uwagę zwrócił też na nią fryzjer gwiazd Łukasz Urbański, który zaproponował kilka wersji jej metamorfozy. Przypomnijmy, że Krupińska jest raczej wierna od dłuższego czasu jednej fryzurze, ciemnym włosom do ramion, najczęściej układając je w formie zawadiackich fal. Tym razem jednak możemy zobaczyć ją w bardzo awangardowych wersjach! Do wyboru, do koloru. Fryzjer przedstawił bowiem żonę Sebastiana Karpiela-Bułecki zarówno w wersji blond, rudej, niebieskiej i afro! Która z nich najbardziej pasuje Paulinie Krupińskiej?

Zobacz też: Paulina Krupińska postanowiła zmienić coś ważnego w swoim wyglądzie na wiosnę 2021!

Fryzjer zaszalał z wizerunkiem Pauliny Krupińskiej

Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd zaprezentował Paulinę Krupińską w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem nie zaproponował jednej zmiany a kilka! I to szalonych. Do tej pory Urbański skupiał się na takich gwiazdach jak Anita Werner, Agnieszka Chylińska czy Piotr Gąsowski.

Czytaj również: Paulina Krupińska już tak nie wygląda! Jej nowa fryzura to trend na wiosnę 2021!

Nowe fryzury Pauliny Krupińskiej budzą wiele emocji! Na zdjęciach Urbańskiego widać między innymi jasny platynowy kolor, ciemne włosy do ramion, odcień rudości, a także afro i … niebieski kolor! Przeróbki są bardzo realistyczne, a ponieważ Paulina Krupińska to jedna z najpiękniejszych modelek w Polsce, nie można oderwać od niej wzroku. Obserwatorzy Urbańskiego byli jednomyślni – najbardziej podoba im się Krupińska w rudych włosach.

A Wy jak uważacie? 

Metamorfozy Krupińskiej
Fot. Instagram

Paulina Krupińska pokazała metamorfozę
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.