Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
O tym się mówi!

Paulina Krupińska robi sobie botoks? Odpowiedź gwiazdy jest jednoznaczna!

Dziennikarka szczerze skomentowała pytania fanów!

Aleksandra Frankowska 31 maja 2021 13:27
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska to jedna z najpiękniejszych dziennikarek w Polsce. Była Miss Polonia to posiadaczka niesamowitej, naturalnej urody. Mam dwójki dzieci i żona Sebastiana Karpiela-Bułecki wygląda zawsze pięknie, jednak ktoś z jej fanów zadał na Instagramie dość krępujące pytanie… zasugerował bowiem, że Krupińska zrobiła sobie botoks. Odpowiedź gwiazdy była jednoznaczna!

Czytaj też: Paulina Krupińska zdradza kulisy pracy w DDTVN. To dzieje się, gdy zgasną kamery!

Paulina Krupińska wyznała prawdę o botoksie

Jedna z fanek Pauliny Krupińskiej podczas Q&A, które ta zrobiła na swoim Instagramie zadała bardzo bezpośrednie pytanie. Dotyczyło stosowania przez Krupińską botoksu. Gwiazda bez wahania i stanowczo odpowiedziała fance dodając zdjęcie ze zmarszczonym czołem.

Jak widać, nie.

Reakcja Krupińskiej pokazała ogromny dystans jaki ma do siebie była modelka. Właśnie za jej naturalność fani uwielbiają ją jeszcze bardziej. Prawdę mówiąc, po co miałaby korzystać z botoksu? Wygląda naturalnie i pięknie, żadne poprawianie urody nie jest jej potrzebne!

Zobacz też: Paulina Krupińska znowu przeszła metamorfozę? Prezenterka szokuje nowym lookiem!

Jak Wam się podoba Krupińska w naturalnej wersji? 

Paulina Krupińska, botoks
Fot. Instagram/Paulina Krupińska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.