Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
O tym się mówi

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa!

„Ale słodziak” zachwycają się fani!

Marta Cieplak 8 marca 2021 19:30
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska to modelka, była Miss Polonia, a obecnie prezenterka programu Dzień Dobry TVN. Prywatnie jest żoną muzyka, Sebastiana Karpiela-Bułecki i mamą dwójki dzieci. Nie trudno więc się domyślić, że jest niezwykle zapracowana. Mimo to nie widać na jej twarzy zmęczenia – zawsze jest uśmiechnięta i pełna energii. A do tego niezwykle naturalna. Zachwyca szczególnie pięknymi włosami, które mają zjawiskowy kolor, są bardzo gęste i błyszczące. Teraz prezenterka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać, że włosy miała świetne od zawsze!

Paulina Krupińska na zdjęciu z przedszkola - jak wtedy wyglądała?

Paulina Krupińska od lat nosi długie, ciemne włosy. Od pewnego czasu ma długą grzywkę w stylu curtain bang, którą jednak nosi tak, że praktycznie jej nie widać. Ale to może się zmienić, bo pokazała ostatnio „przymiarki” do nowej fryzury!

Teraz, po publikacji najnowszego zdjęcia na feedzie prezenterki, już wiemy, skąd ta inspiracja. Okazuje się, że nie wzoruje się na żadnej zagranicznej gwieździe, ale na... samej sobie z dzieciństwa. W tym czasie nosiła bowiem długą grzywkę, w której było jej bardzo do twarzy!

Tęsknicie czasem za dzieciństwem? Ja bardzo😀 najbardziej za tą beztroską i radością z małych rzeczy. Nic nie cieszyło tak jak oranżada w proszku, guma turbo, mentosy jabłkowe, lody bambino, gumy kulki, i co tam jeszcze było..., napisała.

Musimy przyznać, że była niezwykle uroczą dziewczynką z włoskami, które lekko wywijały się na końcach. Nas zachwyciły też jej ogromne oczy! Prawda, że trudno od niej oderwać wzrok?

Jak widać, te najpiękniejsze elementy jej urody zachwycają nadal. I wcale nas nie dziwi fakt, że to właśnie Paulina Krupińska zdobyła niegdyś tytuł Miss Polonia, a dziś jest uwielbiana przez widzów TVN!

Fani prześcigają się w komplementach:

Jaka śliczna❤️❤️❤️❤️

Pięknaś mała kobietko❤️

Piękne oczy

Boże jakie ślicznutkie oczka i piękna pani 🙌❤️❤️

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?