Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
O tym się mówi

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa!

„Ale słodziak” zachwycają się fani!

Marta Cieplak 8 marca 2021 19:30
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska to modelka, była Miss Polonia, a obecnie prezenterka programu Dzień Dobry TVN. Prywatnie jest żoną muzyka, Sebastiana Karpiela-Bułecki i mamą dwójki dzieci. Nie trudno więc się domyślić, że jest niezwykle zapracowana. Mimo to nie widać na jej twarzy zmęczenia – zawsze jest uśmiechnięta i pełna energii. A do tego niezwykle naturalna. Zachwyca szczególnie pięknymi włosami, które mają zjawiskowy kolor, są bardzo gęste i błyszczące. Teraz prezenterka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać, że włosy miała świetne od zawsze!

Paulina Krupińska na zdjęciu z przedszkola - jak wtedy wyglądała?

Paulina Krupińska od lat nosi długie, ciemne włosy. Od pewnego czasu ma długą grzywkę w stylu curtain bang, którą jednak nosi tak, że praktycznie jej nie widać. Ale to może się zmienić, bo pokazała ostatnio „przymiarki” do nowej fryzury!

Teraz, po publikacji najnowszego zdjęcia na feedzie prezenterki, już wiemy, skąd ta inspiracja. Okazuje się, że nie wzoruje się na żadnej zagranicznej gwieździe, ale na... samej sobie z dzieciństwa. W tym czasie nosiła bowiem długą grzywkę, w której było jej bardzo do twarzy!

Tęsknicie czasem za dzieciństwem? Ja bardzo😀 najbardziej za tą beztroską i radością z małych rzeczy. Nic nie cieszyło tak jak oranżada w proszku, guma turbo, mentosy jabłkowe, lody bambino, gumy kulki, i co tam jeszcze było..., napisała.

Musimy przyznać, że była niezwykle uroczą dziewczynką z włoskami, które lekko wywijały się na końcach. Nas zachwyciły też jej ogromne oczy! Prawda, że trudno od niej oderwać wzrok?

Jak widać, te najpiękniejsze elementy jej urody zachwycają nadal. I wcale nas nie dziwi fakt, że to właśnie Paulina Krupińska zdobyła niegdyś tytuł Miss Polonia, a dziś jest uwielbiana przez widzów TVN!

Fani prześcigają się w komplementach:

Jaka śliczna❤️❤️❤️❤️

Pięknaś mała kobietko❤️

Piękne oczy

Boże jakie ślicznutkie oczka i piękna pani 🙌❤️❤️

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…