Paulina Krupińska, VIVA! lipiec 2018
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Paulina Krupińska zamieściła w sieci zdjęcie bez makijażu i... wywołała burzę!

Część internautów mocno skrytykowała modelkę. Słusznie?

Konrad Szczęsny 8 kwietnia 2019 07:54
Paulina Krupińska, VIVA! lipiec 2018
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Hejt, konstruktywna krytyka a może szukanie sensacji na siłę? Paulina Krupińska zdecydowała się zamieścić w sieci zdjęcie bez makijażu i wydawać by się mogło, że modelka jest jedną z ostatnich osób, które mogą być posądzane przez internautów o przekłamywanie rzeczywistości w kwestii wyglądu, ponieważ słynie z nietuzinkowej urody i perfekcyjnego wizerunku. Niestety, fotografia, którą opublikowała na Instagramie, nie zachwyciła jej fanów... Słusznie?

Paulina Krupińska bez makijażu na Instagramie

Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki, o której w ostatnim czasie głośno było za sprawą konfliktu z Ewą Chodakowską za planie tanecznego show Dance, dance, dance (w kuluarach mówi się, że cała sprawa będzie miała finał w sądzie), zamieściła w sieci z pozoru zwyczajne zdjęcie, tyle że pozuje na nim bez makijażu.

„Chciałam wstawić ładne zdjęcie, ale co będę oszukiwać....jak wyglądam tak 😂🤪🙀 Przyznać się kto jest dzisiaj w moim klimacie? #nomakeup”, podpisała je modelka.

Niestety, internauci nie uwierzyli, że fotografia jest w 100% naturalna...

Internauci krytykują zdjęcie Pauliny Krupińskiej bez makijażu

Nie wierzą oni, że Paulina Krupińska nie użyła żadnego filtra, co w ich odczuciu zaprzecza nieco idei publikowania takich zdjęć, które mają w założeniu promować naturalność...

„Ale ja tu widzę retusz na buźce, więc trochę przekłamany ten nołmejkap”, „Za dużo photoshopa tobie on nie jest w ogóle potrzebny!”, „Fotoszop tak pięknie wybiela, a w dodatku wygładza koloryt skóry i redukuje zmarszczki”, zauważyli zniesmaczeni.

Byli jednak i tacy, którzy nie szczędzili modelce komplementów

„Wyglądasz super! Niektórzy nigdy tak nie będą wyglądać...”, „Pani makijaż jest zbędny 😍😍😍 chciałabym tak wyglądać już ogarnięta😂😂😂”, „Piękna :) ja dziś wyjątkowo pełen mua ale jak bez to pytają się czy chora jestem 😂😭❤️🤪”, pisali pełni zachwytu.

Nie zabrakło i takich, którzy stwierdzili, że Paulina Krupińska ma na zdjęciu... nienaturalne białe zęby.

A jak Wam podoba się modelka w takim wydaniu?  

Paulina Krupińska bez makijażu. Właśnie ta fotografia wywołała kontrowersje na Instagramie gwiazdy:

A tak Paulina Krupińska prezentuje się w pełnym makijażu:  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jaki film o miłości na wieczór polecacie? @lovelemat ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?