patrycja-sobolewska-metamorfoz-grudzien-2020
Fot. Instagram@patrycjaxsobolewska
Metamorfozy gwiazd

Patrycja Sobolewska z Top Model już tak nie wygląda! 

Po włosach do pasa nie ma już śladu!

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2020 18:30
patrycja-sobolewska-metamorfoz-grudzien-2020
Fot. Instagram@patrycjaxsobolewska

Patrycja Sobolewska zajęła drugie miejsce w tegorocznym programie Top Model i jej kariera nabiera tempa. Teraz, kiedy nie ma już kontraktu z TVN, mogła też poddać się kolejnej metamorfozie. Jakiej? Modelka postanowiła znacznie skrócić swoje włosy! „Wyglądasz zupełnie inaczej” piszą fani. Jak? Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Patrycja Sobolewska metamorfoza

Gdy Patrycja Sobolewska pojawiła się w tegorocznej edycji programu Top Model, od początku nie było wątpliwości, że zajdzie daleko – jest nie tylko zjawiskowo piękna, ale także miła i pracowita. Jej talent doceniło i jury i widzowie, dlatego ostatecznie piękna blondynka zajęła w programie drugie miejsce. W trakcie nagrań z ciemnej blondynki zmieniono ją w platynową piękność, ale nikt nie zdecydował się na skrócenie sięgających niemal do pasa włosów! Teraz taką decyzję podjęła sama gwiazda. Dlaczego? Jak się okazuje, powód jest banalnie prosty: 

Lepiej się pracuje z krótszymi włosami, bo można je układać i dłużej utrzymuje się fryzura ;)

Co ciekawe, dla wielu internautów takie włosy wcale nie należą do krótkich, ale dla Patrycji, która miała naprawdę długie kosmyki, to wielka zmiana!

Jak Wam się podoba? Fani są zachwyceni:

Jejku przepiękna ❤️😍

Cudowna❤️

Torpeda

Można też zauważyć, że Patrycja coraz chętniej decyduje się na kręcenie i falowanie swoich prostych z natury włosów. Choć musi to zajmować duuuużo czasu:-) Dlatego najczęściej robi to za nią fryzjer podczas sesji zdjęciowych. Efekt jednej z ostatnich metamorfoz możecie podziwiać poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Łukasz Urbański (@lukiur)

Prawda, że pięknie jej w kręconych i upiętych włosach? Część z fanów twierdzi nawet, że Patrycja przypomina księżniczkę Leję z Gwiezdnych Wojen.

A w jakiej fryzurze lubicie Patrycję najbardziej? Rozpuszczonych czy związanych? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.