Patrycja Markowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Metamorfozy gwiazd

Patrycja Markowska zmieniła fryzurę! Z roku na rok wygląda lepiej!

Aż ciężko ją poznać!

Redakcja VIVA! 23 maja 2020 17:31
Patrycja Markowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, od lat zaskakuje swoich fanów zawodową formą i nowymi propozycjami muzycznymi. Trzeba przyznać, że artystka jest również wierna swojemu stylowi i wizerunkowi scenicznemu. W przyszłym roku Patrycja Markowska będzie obchodziła 20-lecie pracy artystycznej. Artystka wygląda tak pięknie i młodo, że aż trudno w to uwierzyć. Patrycja to córka wokalisty legendarnego Perfectu – Grzegorza Markowskiego. Jej partnerem jest aktor – Jacek Kopczyński, z którym ma syna Filipa. W ubiegłym roku Patrycja skończyła 40 lat i nadal uwodzi energią i porywa swoich fanów. O swoich sprawach rodzinnych wypowiedziała się w wywiadzie dla VIVA!

Wychowywałam się w Józefowie z daleka od dużego miasta, rodzice nigdy nie rozczulali się nade mną. Mama nie chodziła ze mną do sklepów, ani do fryzjera. Tata obcinał mnie na garnek. Miałam zachrypnięty głos, okulary. Kiedy poszłam do liceum w Aninie, dalej czułam się troszkę takim małym „trollem z Józefowa” – przyznała w „Zwierciadle”.

Patrycja Markowska przeszła metamorfozę w 2020? Jak teraz wygląda?

Artystka miała już różne kolory włosów! Na początku swojej kariery była brunetką, z czasem jej włosy były coraz jaśniejsze, zmieniały się również cięcia. Od bardzo krótkich po długie. Jak Patrycja wygląda teraz? Artystka postanowiła jeszcze bardziej rozjaśnić swoje włosy i stylowo je pocieniować. Naszym zdaniem strzał w dziesiątkę!

Aaaa jakie cudne🥰miłego weekendu kochana❤️
Pięknie wyglądasz!!!

Pati jaka piękna, naturalna.. I jakie ciepło bije z Twoich oczu..
Pięknie wyglądacie! Lovv!

Patrycja Markowska metamorfoza
Fot. AKPA

Patrycja Markowska metamorfoza
Fot. East News

Patrycja Markowska metamorfoza
Fot. AKPA
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.