Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Patrycja Markowska ma grzywkę!

W nowej fryzurze wygląda 10 lat młodziej!

Marta Cieplak 11 czerwca 2021 13:30
Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, prywatnie córka wokalisty legendarnego Perfectu – Grzegorza Markowskiego. Artystka znana jest nie tylko ze swoich dokonań muzycznych, ale także spójnego wizerunku, który dość rzadko zmienia. Od lat nosi ubrania w rockowym stylu, a włosy zawsze w blond kolorze i delikatnie falowane. Teraz jednak zdecydowała się na radykalną zmianę i obcięła grzywkę. Jak teraz wygląda?

Zobacz także: Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Co za fryzura!

Patrycja Markowska z grzywką!

Okazuje się, że decyzja o obcięciu grzywki była zupełnie spontaniczna, a takie bywają najlepsze! I nowa fryzura wokalistki jest teraz najlepszym przykładem. Autorem metamorfozy jest znany stylista fryzur, Łukasz Urbański, który „wirtualnie” zmieniał już kolory i długości włosów większości polskich gwiazd. Tym razem działał na żywo i efekty są zjawiskowe!

Zobacz także: Michał Szpak obciął na krótko swoje zjawiskowe włosy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Łukasz Urbański (@lukiur)

Co ciekawe kilka ruchów nożyczkami sprawiło, że Patrycja Markowska wygląda o 10 lat młodziej! A do tego bardzo, bardzo sexy! Fani też są zachwyceni i nie mogą się napatrzeć:

Wow😍po prostu wow!!!🔥 kocham Patrycję w takim wydaniu❤️

No powiem Ci, obłęd ❤️

Przepięknie! 😍

Woooww😍totalny sztos! Przepięknie Patrycja wygląda🥰

Zobacz także: Trendy wiosna 2021: krótka grzywka baby bangs, która wyszczupli twarz!

A Wam jak się podoba? Wolicie Patrycję z grzywką czy jednak bez?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.