Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Patrycja Markowska ma grzywkę!

W nowej fryzurze wygląda 10 lat młodziej!

Marta Cieplak 11 czerwca 2021 13:30
Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, prywatnie córka wokalisty legendarnego Perfectu – Grzegorza Markowskiego. Artystka znana jest nie tylko ze swoich dokonań muzycznych, ale także spójnego wizerunku, który dość rzadko zmienia. Od lat nosi ubrania w rockowym stylu, a włosy zawsze w blond kolorze i delikatnie falowane. Teraz jednak zdecydowała się na radykalną zmianę i obcięła grzywkę. Jak teraz wygląda?

Zobacz także: Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Co za fryzura!

Patrycja Markowska z grzywką!

Okazuje się, że decyzja o obcięciu grzywki była zupełnie spontaniczna, a takie bywają najlepsze! I nowa fryzura wokalistki jest teraz najlepszym przykładem. Autorem metamorfozy jest znany stylista fryzur, Łukasz Urbański, który „wirtualnie” zmieniał już kolory i długości włosów większości polskich gwiazd. Tym razem działał na żywo i efekty są zjawiskowe!

Zobacz także: Michał Szpak obciął na krótko swoje zjawiskowe włosy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Łukasz Urbański (@lukiur)

Co ciekawe kilka ruchów nożyczkami sprawiło, że Patrycja Markowska wygląda o 10 lat młodziej! A do tego bardzo, bardzo sexy! Fani też są zachwyceni i nie mogą się napatrzeć:

Wow😍po prostu wow!!!🔥 kocham Patrycję w takim wydaniu❤️

No powiem Ci, obłęd ❤️

Przepięknie! 😍

Woooww😍totalny sztos! Przepięknie Patrycja wygląda🥰

Zobacz także: Trendy wiosna 2021: krótka grzywka baby bangs, która wyszczupli twarz!

A Wam jak się podoba? Wolicie Patrycję z grzywką czy jednak bez?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.