Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Co za fryzura!

Widać podobieństwo?

Aleksandra Frankowska 14 maja 2021 11:26
Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram

Patrycja Markowska wizualnie bardzo przypomina swojego tatę, Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect. Gwiazda poszła też w jego ślady muzyczne, działając jako artystka solowa. Na swoim koncie ma kilka płyt i wiele przebojów, które uplasowały się wysoko na radiowych listach. Markowska chętnie dzieli się kadrami ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Tym razem gwiazda pokazała fanom zdjęcie z dzieciństwa, a dokładniej z czasów przedszkolnych. Patrząc na buzię małej dziewczynki, musimy przyznać, że jest bardzo podobna do dorosłej już Patrycji Markowskiej. Jak wyglądała wokalistka jako dziecko?

Czytaj też: Patrycja Markowska zmieniła fryzurę! Z roku na rok wygląda lepiej!

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z przeszłości – niezwykła metamorfoza

Na Instagramie artystki pojawiło się urocze zdjęcie z przeszłości, kiedy chodziła jeszcze do przedszkola w podwarszawskim Józefowie. Markowska, która w tym roku kończy 42 lata, wróciła do wspomnień sprzed lat.

Przedszkole w Józefowie. Początek lat 80. Z nikim mi się wtedy tak świetnie nie łobuzowało jak z Moniką Gawryszewską - napisała Markowska.

Mała Patrycja ma krótkie włosy i grzywkę, ale buzię bardzo podobną do dorosłej już kobiety. Zdjęcie jest niezwykle urocze! Obecnie Markowska jest mamą nastoletniego Filipa, a od lat związana jest z aktorem Jackiem Kopczyńskim.

Jak Wam się podoba metamorfoza gwiazdy na przestrzeni lat? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.