Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Co za fryzura!

Widać podobieństwo?

Aleksandra Frankowska 14 maja 2021 11:26
Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram

Patrycja Markowska wizualnie bardzo przypomina swojego tatę, Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect. Gwiazda poszła też w jego ślady muzyczne, działając jako artystka solowa. Na swoim koncie ma kilka płyt i wiele przebojów, które uplasowały się wysoko na radiowych listach. Markowska chętnie dzieli się kadrami ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Tym razem gwiazda pokazała fanom zdjęcie z dzieciństwa, a dokładniej z czasów przedszkolnych. Patrząc na buzię małej dziewczynki, musimy przyznać, że jest bardzo podobna do dorosłej już Patrycji Markowskiej. Jak wyglądała wokalistka jako dziecko?

Czytaj też: Patrycja Markowska zmieniła fryzurę! Z roku na rok wygląda lepiej!

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z przeszłości – niezwykła metamorfoza

Na Instagramie artystki pojawiło się urocze zdjęcie z przeszłości, kiedy chodziła jeszcze do przedszkola w podwarszawskim Józefowie. Markowska, która w tym roku kończy 42 lata, wróciła do wspomnień sprzed lat.

Przedszkole w Józefowie. Początek lat 80. Z nikim mi się wtedy tak świetnie nie łobuzowało jak z Moniką Gawryszewską - napisała Markowska.

Mała Patrycja ma krótkie włosy i grzywkę, ale buzię bardzo podobną do dorosłej już kobiety. Zdjęcie jest niezwykle urocze! Obecnie Markowska jest mamą nastoletniego Filipa, a od lat związana jest z aktorem Jackiem Kopczyńskim.

Jak Wam się podoba metamorfoza gwiazdy na przestrzeni lat? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?