Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Co za fryzura!

Widać podobieństwo?

Aleksandra Frankowska 14 maja 2021 11:26
Markowska w ciemnych włosach
Fot. Instagram

Patrycja Markowska wizualnie bardzo przypomina swojego tatę, Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect. Gwiazda poszła też w jego ślady muzyczne, działając jako artystka solowa. Na swoim koncie ma kilka płyt i wiele przebojów, które uplasowały się wysoko na radiowych listach. Markowska chętnie dzieli się kadrami ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Tym razem gwiazda pokazała fanom zdjęcie z dzieciństwa, a dokładniej z czasów przedszkolnych. Patrząc na buzię małej dziewczynki, musimy przyznać, że jest bardzo podobna do dorosłej już Patrycji Markowskiej. Jak wyglądała wokalistka jako dziecko?

Czytaj też: Patrycja Markowska zmieniła fryzurę! Z roku na rok wygląda lepiej!

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z przeszłości – niezwykła metamorfoza

Na Instagramie artystki pojawiło się urocze zdjęcie z przeszłości, kiedy chodziła jeszcze do przedszkola w podwarszawskim Józefowie. Markowska, która w tym roku kończy 42 lata, wróciła do wspomnień sprzed lat.

Przedszkole w Józefowie. Początek lat 80. Z nikim mi się wtedy tak świetnie nie łobuzowało jak z Moniką Gawryszewską - napisała Markowska.

Mała Patrycja ma krótkie włosy i grzywkę, ale buzię bardzo podobną do dorosłej już kobiety. Zdjęcie jest niezwykle urocze! Obecnie Markowska jest mamą nastoletniego Filipa, a od lat związana jest z aktorem Jackiem Kopczyńskim.

Jak Wam się podoba metamorfoza gwiazdy na przestrzeni lat? 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.