Kazadi w nietypowej fryzurze
Fot. Instagram@kazadi_official
Metamorfozy gwiazd

Patricia Kazadi zaszokowała fanów swoją fryzurą!

Tego nikt się nie spodziewał

Redakcja VIVA! 12 lutego 2021 15:30
Kazadi w nietypowej fryzurze
Fot. Instagram@kazadi_official

Patricia Kazadi uwielbia zmiany wizerunku. Bardzo często pokazuje się w różnych fryzurach, długościach i kolorach włosów. Raz ma kosmyki sięgające do pasa, innym razem cięcie na pixi. Ale jedno jest pewne  - tego, w jakiej pokazała się fryzurze w tłusty czwartek, nikt się chyba nie spodziewał. Jak wyglądała gwiazda?

Niesamowita fryzura Patricii Kazadi

W tłusty czwartek wieczorem na instastories Patricii Kazadi pokazały się zdjęcia z pączkami w roli głownej. Patricia zrobiła nawet głosowanie, jakie pączki wybrać: z nutellą czy z pistacją. Naszą uwagę przykuło jednak coś innego. A konkretnie nietypowe uczesanie z dwoma koczkami w stylu Sarsy! W takim wydaniu jeszcze piosenkarki nie widzieliśmy! Musimy przyznać, że ta fryzura przypominała nam... dwa pączki!

Patricia Kazadi w dziwnej fryzurze
Fot. Instagram@kazadi_officlal

Jej włosy były też splecione w cieniutkie warkoczyki oraz ozdobione fioletowy koralikami. Wyglądała naprawdę uroczo! Myślicie, że będzie się częściej tak czesać? A może wolicie ją w bardziej eleganckich stylizacjach?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?