Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Partnerka Cristiano Ronaldo upodobniła się do... Kim Kardashian!

Georgina Rodriguez wygląda jak sobowtór celebrytki

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 13:30
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgia Rodriguez jest uważana za jedną z piękniejszych partnerek piłkarzy. Spełnia się w roli modelki i niejednokrotnie udowodniła, że jest do tego stworzona. Można jej pozazdrościć sylwetki, która jest idealna nawet po ciąży. Ostatnio Georgina na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji i w pierwszej chwili ma się wrażenie, że to Kim Kardashian. Koniecznie zobaczcie fotografię!

Georgia Rodriguez wygląda jak Kim Kardashian

Partnerka Ronaldo w swoich social mediach często pokazuje ćwiczenia z siłowni i widać, że na wysiłek fizyczny poświęca mnóstwo czasu. Ciężka praca nad swoim ciałem zdecydowanie się opłaca, ponieważ jej sylwetka jest do pozazdroszczenia i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Ostatnio Georgina na Instagrmie opublikowała fotografię, na której jest nie do poznania. Jej długie włosy są wyprostowane i zaczesane do tyłu, a kreacja dobrana tak, aby podkreślać jej kształty. Mamy wrażenie, że patrzymy na Kim Kardashian, a nie na partnerkę Cristiano Ronaldo. Efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie! Koniecznie zobaczcie zdjęcie, widzicie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?