Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Partnerka Cristiano Ronaldo upodobniła się do... Kim Kardashian!

Georgina Rodriguez wygląda jak sobowtór celebrytki

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 13:30
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgia Rodriguez jest uważana za jedną z piękniejszych partnerek piłkarzy. Spełnia się w roli modelki i niejednokrotnie udowodniła, że jest do tego stworzona. Można jej pozazdrościć sylwetki, która jest idealna nawet po ciąży. Ostatnio Georgina na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji i w pierwszej chwili ma się wrażenie, że to Kim Kardashian. Koniecznie zobaczcie fotografię!

Georgia Rodriguez wygląda jak Kim Kardashian

Partnerka Ronaldo w swoich social mediach często pokazuje ćwiczenia z siłowni i widać, że na wysiłek fizyczny poświęca mnóstwo czasu. Ciężka praca nad swoim ciałem zdecydowanie się opłaca, ponieważ jej sylwetka jest do pozazdroszczenia i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Ostatnio Georgina na Instagrmie opublikowała fotografię, na której jest nie do poznania. Jej długie włosy są wyprostowane i zaczesane do tyłu, a kreacja dobrana tak, aby podkreślać jej kształty. Mamy wrażenie, że patrzymy na Kim Kardashian, a nie na partnerkę Cristiano Ronaldo. Efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie! Koniecznie zobaczcie zdjęcie, widzicie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.