Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Partnerka Cristiano Ronaldo upodobniła się do... Kim Kardashian!

Georgina Rodriguez wygląda jak sobowtór celebrytki

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 13:30
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgia Rodriguez jest uważana za jedną z piękniejszych partnerek piłkarzy. Spełnia się w roli modelki i niejednokrotnie udowodniła, że jest do tego stworzona. Można jej pozazdrościć sylwetki, która jest idealna nawet po ciąży. Ostatnio Georgina na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji i w pierwszej chwili ma się wrażenie, że to Kim Kardashian. Koniecznie zobaczcie fotografię!

Georgia Rodriguez wygląda jak Kim Kardashian

Partnerka Ronaldo w swoich social mediach często pokazuje ćwiczenia z siłowni i widać, że na wysiłek fizyczny poświęca mnóstwo czasu. Ciężka praca nad swoim ciałem zdecydowanie się opłaca, ponieważ jej sylwetka jest do pozazdroszczenia i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Ostatnio Georgina na Instagrmie opublikowała fotografię, na której jest nie do poznania. Jej długie włosy są wyprostowane i zaczesane do tyłu, a kreacja dobrana tak, aby podkreślać jej kształty. Mamy wrażenie, że patrzymy na Kim Kardashian, a nie na partnerkę Cristiano Ronaldo. Efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie! Koniecznie zobaczcie zdjęcie, widzicie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.