Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Partnerka Cristiano Ronaldo upodobniła się do... Kim Kardashian!

Georgina Rodriguez wygląda jak sobowtór celebrytki

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 13:30
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgia Rodriguez jest uważana za jedną z piękniejszych partnerek piłkarzy. Spełnia się w roli modelki i niejednokrotnie udowodniła, że jest do tego stworzona. Można jej pozazdrościć sylwetki, która jest idealna nawet po ciąży. Ostatnio Georgina na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji i w pierwszej chwili ma się wrażenie, że to Kim Kardashian. Koniecznie zobaczcie fotografię!

Georgia Rodriguez wygląda jak Kim Kardashian

Partnerka Ronaldo w swoich social mediach często pokazuje ćwiczenia z siłowni i widać, że na wysiłek fizyczny poświęca mnóstwo czasu. Ciężka praca nad swoim ciałem zdecydowanie się opłaca, ponieważ jej sylwetka jest do pozazdroszczenia i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Ostatnio Georgina na Instagrmie opublikowała fotografię, na której jest nie do poznania. Jej długie włosy są wyprostowane i zaczesane do tyłu, a kreacja dobrana tak, aby podkreślać jej kształty. Mamy wrażenie, że patrzymy na Kim Kardashian, a nie na partnerkę Cristiano Ronaldo. Efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie! Koniecznie zobaczcie zdjęcie, widzicie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.