Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Partnerka Cristiano Ronaldo upodobniła się do... Kim Kardashian!

Georgina Rodriguez wygląda jak sobowtór celebrytki

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 13:30
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgia Rodriguez jest uważana za jedną z piękniejszych partnerek piłkarzy. Spełnia się w roli modelki i niejednokrotnie udowodniła, że jest do tego stworzona. Można jej pozazdrościć sylwetki, która jest idealna nawet po ciąży. Ostatnio Georgina na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji i w pierwszej chwili ma się wrażenie, że to Kim Kardashian. Koniecznie zobaczcie fotografię!

Georgia Rodriguez wygląda jak Kim Kardashian

Partnerka Ronaldo w swoich social mediach często pokazuje ćwiczenia z siłowni i widać, że na wysiłek fizyczny poświęca mnóstwo czasu. Ciężka praca nad swoim ciałem zdecydowanie się opłaca, ponieważ jej sylwetka jest do pozazdroszczenia i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Ostatnio Georgina na Instagrmie opublikowała fotografię, na której jest nie do poznania. Jej długie włosy są wyprostowane i zaczesane do tyłu, a kreacja dobrana tak, aby podkreślać jej kształty. Mamy wrażenie, że patrzymy na Kim Kardashian, a nie na partnerkę Cristiano Ronaldo. Efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie! Koniecznie zobaczcie zdjęcie, widzicie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.