Aktorka z Blekitnej Laguny
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Pamiętacie Błękitną Lagunę? Czas dla głównej bohaterki niemal się zatrzymał!

Wygląda na 25 lat, a ma 55! Jak to możliwe?

Aleksandra Frankowska 25 września 2020 15:30
Aktorka z Blekitnej Laguny
Fot. Instagram

Błękitna Laguna to film, który w latach 80. Zdobył ogromną popularność. Główną rolę grała wówczas Brooke Shields, dla której czas się zatrzymał. Aktorka, która ma obecnie 55 lat, wygląda na 25! To niesamowite, jak korzystnie czas wpłynął na jej urodę. Czy to możliwe, że znalazła przepis na wieczną młodość?

Kariera Brook Shields z Błękitnej Laguny

Aktorka, która grała główną rolę w popularnym filmie, nie miała szczęścia w Hollywood. Kilkanaście lat temu mogła jeszcze liczyć na ciekawe role filmowe lub serialowe. Dziś raczej usunęła się w cień, a dzięki swojej urodzie zarabia na życie udziałem w reklamach oraz promując produkty na Instagramie. Tam też można zobaczyć kadry z jej prywatnego życia, którymi chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Nie wszyscy wiedzą, że jednym z jej adoratorów był sam Donald Trump, jednak aktorka skutecznie go odrzuciła.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MOOD #tbt

Post udostępniony przez Brooke Shields (@brookeshields)

Brook Shields znalazła sposób na wieczną młodość

Najnowsza sesja zdjęciowa aktorki zachwyciła fanów. Efektem gwiazda pochwaliła się w swoich social mediach. Zdjęcia Brook Shields wykonała jej przyjaciółka, Helena Christensen. Fotografie zostały zrobione w przepięknym ogrodzie, wśród przepięknej natury. Spontaniczna, dość amatorska sesja wywołała burzę komentarzy pod zdjęciami. Fani są zachwyceni tym, jak aktorka cudownie wygląda. Naturalna, piękna, zachwycająca. Niczym dziewczyna z Błękitnej Laguny, którą grała w wieku 15 lat! Co sądzicie o jej metamorfozie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

another blue lagoon 💙 #doradobeachreserve #rcreserve

Post udostępniony przez Brooke Shields (@brookeshields)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you!!❤️ #doradobeachreserve #rcreserve Best trip ever.

Post udostępniony przez Brooke Shields (@brookeshields)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.