VIVA! Tylko u nas

Dom mody Louis Vuitton zaprojektował podróżne opakowanie na perfumy. Kosztują...

Marta Cieplak 21 września 2017 18:30

Kolekcja zapachów od Louis Vuitton
Fot. Instagram

 

Luksusowa marka Louis Vuitton na rocznicę wprowadzenia do sprzedaży swoich perfum, stworzyła absolutnie wyjątkowy i ekskluzywny gadżet. Podróżne opakowanie na buteleczkę skrywającą zapach, bo o nim mowa, jest od kilku dni dostępne we wszystkich butikach marki.

 

Perfumy Louis Vuitton w opakowaniach
Fot. Instagram

Perfumy w pięknej... osłonie! 

 

Nowy gadżet wykonany jest z taką samą pieczołowitością jak wszystkie inne akcesoria sygnowane inicjałami LV. I dołącza do kolekcji Travel, w której są słynne kufry, walizki, a także akcesoria na paszport czy opakowania na... wino i kieliszki! Wyłożony od środka miękką skórą świetnie chroni perfumy przed uszkodzeniem podczas turbulencji. A te mogą się przecież zdarzyć nawet na pokładzie najbardziej luksusowego, prywatnego odrzutowca.

Z zewnątrz podróżne opakowanie wykonane jest ze skóry w kilku odcieniach do wyboru (różowym millenial pink, białym, czarnym oraz klasycznym brązie z monogramem) i zamykane w ten sam sposób, co słynne kufry. Te detale sprawiają, że naprawdę trudno im się oprzeć.

Jedyną przeszkodą jest cena. Opakowania dostępne są w dwóch rozmiarach  – na buteleczki 100 ml i 200 ml. Ich cena waha się więc od 400 do 500$! Ale wiadomo, że za taki luksus zawsze trzeba zapłacić odpowiednią cenę.

Zobacz także: W nanowszej kampanii Louis Vuitton wystąpiła… prawnuczka Presley’a! Rozpoznajecie ją?!

 

Serce z perfum Louis Vuitton i pefumy w walizce
Fot. Instagram

Zapachy od mistrza

Co jest tak wyjątkowego w zapachach od Louis Vuitton, że trzeba je aż tak chronić? Przede wszystkim są to pierwsze perfumy w historii marki, które znajdują się w stałej sprzedaży (w latach 1927-1946 były dostępne jedynie edycje limitowane). Ich twórcą jest absolutny mistrz perfumiarstwa – Jacques Cavallier Belletrund, autor takich kompozycji jak Bulgari Pour Homme, Jean Paul Gaultier Classique, L'Eau d'Issey Issey Miyake, czy Midnight Poison od Diora. Dostępnych jest aż 7 zapachów na bazie akordów drzewnych, kwiatowych, owocowych i korzennych. Ile kosztują? Też niemało, bo od 240 do 350 $ za sztukę. Ale chętnych nie brakuje!

 

Zobacz także: Która polska gwiazda ma torebkę Louis Vuitton za ponad 20 000 zł? Taką samą nosi Jessica Chastain!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.