VIVA! Tylko u nas

Dom mody Louis Vuitton zaprojektował podróżne opakowanie na perfumy. Kosztują...

Marta Cieplak 21 września 2017 18:30

Kolekcja zapachów od Louis Vuitton
Fot. Instagram

 

Luksusowa marka Louis Vuitton na rocznicę wprowadzenia do sprzedaży swoich perfum, stworzyła absolutnie wyjątkowy i ekskluzywny gadżet. Podróżne opakowanie na buteleczkę skrywającą zapach, bo o nim mowa, jest od kilku dni dostępne we wszystkich butikach marki.

 

Perfumy Louis Vuitton w opakowaniach
Fot. Instagram

Perfumy w pięknej... osłonie! 

 

Nowy gadżet wykonany jest z taką samą pieczołowitością jak wszystkie inne akcesoria sygnowane inicjałami LV. I dołącza do kolekcji Travel, w której są słynne kufry, walizki, a także akcesoria na paszport czy opakowania na... wino i kieliszki! Wyłożony od środka miękką skórą świetnie chroni perfumy przed uszkodzeniem podczas turbulencji. A te mogą się przecież zdarzyć nawet na pokładzie najbardziej luksusowego, prywatnego odrzutowca.

Z zewnątrz podróżne opakowanie wykonane jest ze skóry w kilku odcieniach do wyboru (różowym millenial pink, białym, czarnym oraz klasycznym brązie z monogramem) i zamykane w ten sam sposób, co słynne kufry. Te detale sprawiają, że naprawdę trudno im się oprzeć.

Jedyną przeszkodą jest cena. Opakowania dostępne są w dwóch rozmiarach  – na buteleczki 100 ml i 200 ml. Ich cena waha się więc od 400 do 500$! Ale wiadomo, że za taki luksus zawsze trzeba zapłacić odpowiednią cenę.

Zobacz także: W nanowszej kampanii Louis Vuitton wystąpiła… prawnuczka Presley’a! Rozpoznajecie ją?!

 

Serce z perfum Louis Vuitton i pefumy w walizce
Fot. Instagram

Zapachy od mistrza

Co jest tak wyjątkowego w zapachach od Louis Vuitton, że trzeba je aż tak chronić? Przede wszystkim są to pierwsze perfumy w historii marki, które znajdują się w stałej sprzedaży (w latach 1927-1946 były dostępne jedynie edycje limitowane). Ich twórcą jest absolutny mistrz perfumiarstwa – Jacques Cavallier Belletrund, autor takich kompozycji jak Bulgari Pour Homme, Jean Paul Gaultier Classique, L'Eau d'Issey Issey Miyake, czy Midnight Poison od Diora. Dostępnych jest aż 7 zapachów na bazie akordów drzewnych, kwiatowych, owocowych i korzennych. Ile kosztują? Też niemało, bo od 240 do 350 $ za sztukę. Ale chętnych nie brakuje!

 

Zobacz także: Która polska gwiazda ma torebkę Louis Vuitton za ponad 20 000 zł? Taką samą nosi Jessica Chastain!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.