Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Omenaa Mensah już tak nie wygląda! Co za zmiana!

W nowej fryzurze jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 7 stycznia 2021 11:27
Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Omenaa Mensah może pochwalić się niezwykłą, egzotyczną urodą. Tyczy się to również włosów – szalone afro to jej znak rozpoznawczy. Tym razem prezenterka postanowiła wybrać się do fryzjera i zmienić fryzurę. Na zdjęciach pochwaliła się niezwykłą metamorfozą, a w nowych włosach trudno ją rozpoznać.

Egzotyczna uroda Omeny Mensah

Gwiazda stacji TVN wiele razy potwierdzała, że afrykańskie korzenie niejednokrotnie przysporzyły jej w Polsce wielu przykrości. Ojciec prezenterki pochodzi z Ghany i to właśnie jemu Omenaa zawdzięcza egzotyczną urodę. W Polsce bardzo wiele musi się jeszcze zmienić pod względem tolerancji, jednak rozpoznawalność sprawiła, że Omenaa chętnie angażuje się w walkę z ksenofobią.

Metamorfoza Omeny Mensah

Niesamowita uroda prezenterki przyniosła jej też wielu fanów, którzy podziwiają ją za aktywność zawodową i zaangażowanie w pomoc innym. Niedawno gwiazda na swoim Instagramie pochwaliła się wizytą u fryzjera, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Zniknęły bowiem… jej charakterystyczne włosy! Ale nie na zawsze.

Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Omenaa zdecydowała się na wyprostowania bujnych loków, co zdecydowanie nie było łatwe. Efekt końcowy jest niesamowity, a prezenterka nie do poznania. Jak Wam się podoba w prostych włosach? 

Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.