Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Omenaa Mensah już tak nie wygląda! Co za zmiana!

W nowej fryzurze jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 7 stycznia 2021 11:27
Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Omenaa Mensah może pochwalić się niezwykłą, egzotyczną urodą. Tyczy się to również włosów – szalone afro to jej znak rozpoznawczy. Tym razem prezenterka postanowiła wybrać się do fryzjera i zmienić fryzurę. Na zdjęciach pochwaliła się niezwykłą metamorfozą, a w nowych włosach trudno ją rozpoznać.

Egzotyczna uroda Omeny Mensah

Gwiazda stacji TVN wiele razy potwierdzała, że afrykańskie korzenie niejednokrotnie przysporzyły jej w Polsce wielu przykrości. Ojciec prezenterki pochodzi z Ghany i to właśnie jemu Omenaa zawdzięcza egzotyczną urodę. W Polsce bardzo wiele musi się jeszcze zmienić pod względem tolerancji, jednak rozpoznawalność sprawiła, że Omenaa chętnie angażuje się w walkę z ksenofobią.

Metamorfoza Omeny Mensah

Niesamowita uroda prezenterki przyniosła jej też wielu fanów, którzy podziwiają ją za aktywność zawodową i zaangażowanie w pomoc innym. Niedawno gwiazda na swoim Instagramie pochwaliła się wizytą u fryzjera, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Zniknęły bowiem… jej charakterystyczne włosy! Ale nie na zawsze.

Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Omenaa zdecydowała się na wyprostowania bujnych loków, co zdecydowanie nie było łatwe. Efekt końcowy jest niesamowity, a prezenterka nie do poznania. Jak Wam się podoba w prostych włosach? 

Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Omenaa Mensah zmienila fryzure
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.