Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zaszalała u fryzjera. Jej nowa fryzura wygląda jak z czerwonego dywanu!

Podobna do mamy?

Aleksandra Frankowska 15 listopada 2020 17:27
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk jest ostatnio bardzo rozpoznawalna. Nastoletnia córka zmarłej Anny Przybylskiej zaczyna robią ogromną karierę w show biznesie. Jest zapraszana na sesje zdjęciowe i coraz częściej można zobaczyć ją w roli ambasadorki różnych marek. Tym razem Oliwia na swoim Instagramie pochwaliła się nową charakteryzacją. Fryzura, którą pokazała nastolatka sprawia, że wygląda, jak z czerwonego dywanu. Jest podobna do mamy?

Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat

Córka Anny Przybylskiej niedawno była jeszcze małą dziewczynką, a teraz skończyła już 18 lat. Mogłoby się wydawać, że już obrała ścieżkę swojej przyszłej kariery, a jej tata – Jarosław Bieniuk potwierdził, że uczęszcza na lekcje aktorstwa. Najważniejsza jest jednak póki co szkoła, a intratne kontrakty mogą być realizowane po godzinach. Pierwsze efekty współprac z markami można zobaczyć już na jej Instagramie.

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk
Fot. Instagram

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Niesamowita fryzura Oliwii Bieniuk

Młoda gwiazda urodę z pewnością odziedziczyła po swojej słynnej mamie. W rysach młodej dziewczyny można zobaczyć również podobiznę do swojego ojca. Najnowsze zdjęcia, które opublikowała na InstaStory pokazują jej wizytę u fryzjera, podczas której Oliwia przeszła ogromną metamorfozę. Bujne loki i pełen makijaż sprawiają, że młoda gwiazda wygląda, jak na gali z czerwonym dywanem. Trzeba przyznać, że taka fryzura bardzo jej pasuje – podkreśla urodę i podobieństwo do Anny Przybylskiej. 

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk
Fot. Instagram

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.