Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zaszalała u fryzjera. Jej nowa fryzura wygląda jak z czerwonego dywanu!

Podobna do mamy?

Aleksandra Frankowska 15 listopada 2020 17:27
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk jest ostatnio bardzo rozpoznawalna. Nastoletnia córka zmarłej Anny Przybylskiej zaczyna robią ogromną karierę w show biznesie. Jest zapraszana na sesje zdjęciowe i coraz częściej można zobaczyć ją w roli ambasadorki różnych marek. Tym razem Oliwia na swoim Instagramie pochwaliła się nową charakteryzacją. Fryzura, którą pokazała nastolatka sprawia, że wygląda, jak z czerwonego dywanu. Jest podobna do mamy?

Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat

Córka Anny Przybylskiej niedawno była jeszcze małą dziewczynką, a teraz skończyła już 18 lat. Mogłoby się wydawać, że już obrała ścieżkę swojej przyszłej kariery, a jej tata – Jarosław Bieniuk potwierdził, że uczęszcza na lekcje aktorstwa. Najważniejsza jest jednak póki co szkoła, a intratne kontrakty mogą być realizowane po godzinach. Pierwsze efekty współprac z markami można zobaczyć już na jej Instagramie.

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk
Fot. Instagram

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Niesamowita fryzura Oliwii Bieniuk

Młoda gwiazda urodę z pewnością odziedziczyła po swojej słynnej mamie. W rysach młodej dziewczyny można zobaczyć również podobiznę do swojego ojca. Najnowsze zdjęcia, które opublikowała na InstaStory pokazują jej wizytę u fryzjera, podczas której Oliwia przeszła ogromną metamorfozę. Bujne loki i pełen makijaż sprawiają, że młoda gwiazda wygląda, jak na gali z czerwonym dywanem. Trzeba przyznać, że taka fryzura bardzo jej pasuje – podkreśla urodę i podobieństwo do Anny Przybylskiej. 

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk
Fot. Instagram

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.