Oliwia-Bieniuk-modelka-2020
Fot. Instagram/OliwiaBieniuk
O tym się mówi

Oliwia Bieniuk robi karierę! Zdjęcia jej najnowszej kampanii są hitem internetu!

O tej sesji mówią wszyscy!

Redakcja VIVA! 17 sierpnia 2020 12:31
Oliwia-Bieniuk-modelka-2020
Fot. Instagram/OliwiaBieniuk

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. To naprawdę piękna dziewczyna, łudząco przypominająca z urody swoją mamę. W tym roku Oliwia skończy osiemnaście lat. Nastolatka już może się pochwalić sporą liczbą sesji zdjęciowych, zarówno fashion jak i beauty. Nie ukrywa, że marzy jej się kariera, ale na razie skupiona jest na nauce. Niedawno została ambasadorką jednej z polskich marek o czym poinformowała na Instagramie. Jakiś czas temu te same produkty polecała Dagmara Kaźmierska, czy Oliwia właśnie rozpoczęła swoją karierę w modelingu?

Oliwia Bieniuk wystąpiła w profesjonalnej sesji i podpisała pierwszy kontrakt z marką obagpolska 2020

Na Instagramie Oliwii pojawiły się piękne zdjęcia z kampanii, wykonane na plaży. Trzeba przyznać, że Oliwia prezentuje się na nich naprawdę pięknie. Pierwsza kampania Oliwii Bieniuk spotkała się, z uznaniem fanów. Większość jest zachwycona jej naturalnością i urodą. Sami zobaczcie efekty!

Cześć,stało się! Zostałam nową ambasadorką marki @obagpolska W poprzednim tygodniu w Gdańsku i Chałupach zrealizowaliśmy kampanię do mojej kolekcji torebek Pink Sunset, napisała.

Jak komentują sesję dla marki obagpolska fani w social mediach?

Oliwia, niech się spełnią Twoje marzenia te łatwe i te trudne, te duże i te małe...te mówione głośno lub niewypowiedziane wcale ale rób to co kochasz i w czym czujesz się szczęśliwa ! Piękna sesja, cudne kolorki i przede wszystkim brawo Ty młoda damo ! Gratuluje

Ślicznie wyglądasz 😍

Wow!!! Boska❤️

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Candy girl🤓💗 Zobaczcie całą moją kolekcję Pink Sunset na stronie @obagpolska

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem z @obagpolska #zostałamwdomu Dbajcie o swoje zdrowie! #zostańwdomu

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.