co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie w skąpym bikini na plaży! 

Córka Anny Przybylskiej ma już 18 lat!

Aleksandra Frankowska 14 czerwca 2021 14:27
co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończyła 18 lat. Nastolatka w tym roku pisała już egzamin dojrzałości, a jej kariera rozwija się błyskotliwie. Tym razem wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej, a efekty zdjęć pokazała na swoim Instagramie. Pod najnowszym zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Nic dziwnego – Oliwia pozuje na nim w dość skąpym bikini. Podobna do rodziców?

Czytaj też: Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Oliwia Bieniuk robi karierę

Córka zmarłej Anny Przybylskiej niewątpliwie odziedziczyła po niej wyjątkową urodę. Nastolatka coraz częściej podpisuje nowe kontrakty z markami i reklamuje je swoim wizerunkiem. Widać, że świetnie odnajduje się po drugiej stronie obiektywu i jako fotomodelka sprawdza się doskonale. Jej konto na Instagramie obserwuje już blisko 200 tysięcy osób. Być może już niedługo jej kariera jeszcze bardziej przyspieszy, ponieważ niedawno media obiegła wieść, że Oliwia weźmie udział w najnowszej edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, który już jesienią pojawi się na antenie Telewizji Polsat.

Zobacz również: Oliwia Bieniuk zdradziła, jak jej poszła matura. „Tata się bardziej stresował niż ja”

Oliwia Bieniuk pozuje w bikini

Młoda gwiazda niedawno opublikowała n swoim Instagramie zdjęcie z kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem Oliwia Bieniuk pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym, z bardzo nisko wyciętym dekoltem w kolorze nude.

Oliwia, która zawsze wygląda bardzo naturalnie, jest niezwykle podoba to swojej mamy. Jak Wam się podoba w takiej wersji?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.