co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie w skąpym bikini na plaży! 

Córka Anny Przybylskiej ma już 18 lat!

Aleksandra Frankowska 14 czerwca 2021 14:27
co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończyła 18 lat. Nastolatka w tym roku pisała już egzamin dojrzałości, a jej kariera rozwija się błyskotliwie. Tym razem wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej, a efekty zdjęć pokazała na swoim Instagramie. Pod najnowszym zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Nic dziwnego – Oliwia pozuje na nim w dość skąpym bikini. Podobna do rodziców?

Czytaj też: Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Oliwia Bieniuk robi karierę

Córka zmarłej Anny Przybylskiej niewątpliwie odziedziczyła po niej wyjątkową urodę. Nastolatka coraz częściej podpisuje nowe kontrakty z markami i reklamuje je swoim wizerunkiem. Widać, że świetnie odnajduje się po drugiej stronie obiektywu i jako fotomodelka sprawdza się doskonale. Jej konto na Instagramie obserwuje już blisko 200 tysięcy osób. Być może już niedługo jej kariera jeszcze bardziej przyspieszy, ponieważ niedawno media obiegła wieść, że Oliwia weźmie udział w najnowszej edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, który już jesienią pojawi się na antenie Telewizji Polsat.

Zobacz również: Oliwia Bieniuk zdradziła, jak jej poszła matura. „Tata się bardziej stresował niż ja”

Oliwia Bieniuk pozuje w bikini

Młoda gwiazda niedawno opublikowała n swoim Instagramie zdjęcie z kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem Oliwia Bieniuk pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym, z bardzo nisko wyciętym dekoltem w kolorze nude.

Oliwia, która zawsze wygląda bardzo naturalnie, jest niezwykle podoba to swojej mamy. Jak Wam się podoba w takiej wersji?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.