Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Oliwia Bieniuk zaskoczyła nową fryzurą w „Tańcu z gwiazdami”!

Wyglądała zjawiskowo!

Marta Cieplak 7 września 2021 13:30
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dla Oliwii Bieniuk 2021 rok jest pełen wyzwań – córka Anny Przybylskiej musiała zdać maturę w czasie pandemii, a równocześnie intensywnie działała na Instagramie i zagrała w filmie. Z powodzeniem! Teraz z kolei bierze udział w popularnym show Taniec z gwiazdami, do którego musi bardzo intensywnie trenować. Przy okazji Oliwia, znana z zamiłowania do modelingu, może pokazywać się w rozmaitych wcieleniach, bo na potrzeby programu co tydzień pokazuje się w innej stylizacji i fryzurze! W ostatnim odcinku zaskoczyła widzów kolejną spektakularną metamorfozą – wyglądała zjawiskowo.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk szczerze o tym, jak wyglądają jej relacje z partnerką taty

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk w „Tańcu z gwiazdami”

Oliwia zdała maturę, ale niestety marzenia o studiach aktorskich na razie musiała odłożyć. Okazuje się, że do Akademii Teatralnej potrzebuje egzaminów rozszerzonych z kilku przedmiotów, których akurat nie wybrała na maturze. Ale nic straconego – zawsze może napisać je w późniejszym terminie albo zdecyduje się inny kierunek. Na razie jednak młoda gwiazda skupia się na treningach do Tańca z gwiazdami, które są bardzo wyczerpujące. Nie wszystkie style ławo jest opanować i po ostatnim występie, gdzie Oliwia zatańczyła ze swoim partnerem Michałem Bartkiewiczem quickstepa, niestety spadła na nich fala krytyki.

My patrzyliśmy jednak nie tylko na kroki, ale także na zjawiskową metamorfozę Oliwii Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej pojawiła się na parkiecie w niebiesko-srebrnej sukience i idealnie dopasowanym kolorystycznie makijażu. Ale uwagę przykuła przede wszystkim fryzura gwiazdy – jej włosy zostały mocno podkręcone i przerzucone na jedno ramię. Tak otrzymana asymetria robiła wrażenie!

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami
Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Jak osiągnąć takie efekt? To wcale nie takie trudne, na jakie wygląda!

Najpierw należy włosy podkręcić lokówką (najszybszy efekt da ta automatyczna), następnie zrobić przedziałek z boku głowy i spiąć włosy z jednej strony kilkoma wsuwkami tak, by loki znalazły się na jednym ramieniu. Kluczowe oczywiście jest tutaj właściwe przygotowanie włosów. Dlatego na wilgotne kosmyki należy nałożyć piankę do loków, a po całej stylizacji dodatkowo utrwalić fryzurę mocnym lakierem. Tak „zabezpieczona” wytrzyma cały dzień w szkole lub w pracy albo nawet cały wieczór na parkiecie.

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk w Tańcu z gwiazdami
Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.