Olga Boladz 2018
Fot. Instagram
VIVA! Tylko u nas

Co się stało z fryzurą Olgi Bołądź? Dawno nie widzieliśmy takiej zmiany!

Agata Zych 24 stycznia 2018 13:30
Olga Boladz 2018
Fot. Instagram

Olga Bołądź pokazała się na swoim Instagramie w nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że aktorka uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Oczywiście nie jest to kolejna standardowa wizyta u fryzjera, tylko intrygująca charakteryzacja. Sama aktorka dosyć wyraźnie zapowiedziała, że szykuje się do kolejnego zawodowego wyzwania.

 

Przeczytaj również: Maria Sadowska diametralnie zmieniła swoją fryzurę! Sądzicie, że teraz wygląda lepiej?

 

Cieszymy się, że aktorka nie zrezygnowała z długich włosów. Jak zapowiedziała na swoim Instagramie czeka ją ciężki dzień na planie SNL Polska. Nie możemy się doczekać, aż dowiemy się więcej!
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.