Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
METAMORFOZY GWIAZD

Olga Bołądź przeszła diametralną metamorfozę. Jak się teraz prezentuje?

Postawiła na modny odcień blondu!

Marta Baran 27 lutego 2020 18:31
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź to jedna z lepszych aktorek w polskim show biznesie. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w takich filmach jak: ,,Botoks", ,,Kobiety mafii", oraz ,,Nad życie", gdzie wcieliła się w rolę polskiej, nieżyjącej już siatkarki Agaty Mróz. Dla ról jest skłonna do wielu wyrzeczeń, poświęciła się niejednokrotnie i nie miała problemu ze zmianą fryzury, nawet ścięciem włosów niemalże na łyso! Ostatnio na Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym widać, że zdecydowała się na przemianę, jakiej do tej pory jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Jak teraz wygląda artystka?

Olga Bołądź ma modną fryzurę - platynowy blond

W ostatnim czasie w trendach urodowych króluje platynowy blond. I właśnie na taki kolor tym razem postawiła polska aktorka. Musimy przyznać, że odcień świetnie komponuje się z jej karnacją. Jak możemy zauważyć na opublikowanym zdjęciu, zdecydowała się również nieco skrócić włosy. Ta fryzura idealnie łączy się z czapką typu beanie w jakiej pozuje. Taki look sprawia, że aktorka wygląda jeszcze młodziej. Nie obyło się bez wielu pozytywnych komentarzy obserwatorów: ,,Blond też Pani służy.", ,,Bosko wyglądasz", ,,Ładnemu we wszystkim ładnie :)". Myślicie, że zmiana ma coś wspólnego z nową rolą filmową czy po prostu artystka zdecydowała się na spontaniczną zmianę w swoim wizerunku? Koniecznie zobaczcie jej aktualne zdjęcie i sami oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.