Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
Metamorfozy gwiazd

Olaf Lubaszenko wciąż chudnie! Zrzucił już 80 kilogramów!

Aktor pojawił się na przeglądzie Kina Na Granicy!

Aleksandra Frankowska 4 sierpnia 2021 16:27
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Olaf Lubaszenko w ostatnich miesiącach przeszedł ogromną metamorfozę. Aktor z uwagi na problemy zdrowotne, postanowił przejść na dietę. Do tej pory udało mu się zrzucić aż 80 kilogramów, ale na tym nie koniec! Jak wygląda teraz Olaf Lubaszenko?

Czytaj też: Olaf Lubaszenko na czułym zdjęciu z ukochaną! Kim jest Hanna Wawrowska?

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda

To jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce, który na swoim koncie ma role w kultowych filmach i serialach. Reżyserował także komedię Chłopaki nie płaczą, którą w Polsce zna dosłownie każdy.

Problem z nadwagą sprawił, że pojawiła się u niego depresja i bardzo złe samopoczucie. Kolejne dolegliwości zaczynały się potęgować – problemy z chodzeniem i oddychaniem. Postanowił, że czas przejść na dietę. Aktor ma dopiero 53 lata, dlatego przed nim jeszcze sporo dobrych chwil!

Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane – mówił w jednym z wywiadów.

Olaf Lubaszenko schudł 80 kilogramów

W krytycznym momencie aktor ważył 165 kilogramów. Przeszedł operację zmniejszania żołądka, która pomogła zacząć mu nowe życie. Dodatkowo rozpoczął dietę i wrócił do ćwiczeń fizycznych. W efekcie udało mu się zrzucić już 80 kilogramów, a to jeszcze nie koniec jego metamorfozy.

Zobacz też: Olaf Lubaszenko przeszedł dwie operacje. Opowiedział, co dalej: „Trzymajcie proszę kciuki…”

Niedawno aktor pojawił się podczas 23. Przeglądu Kina Na Granicy, największego festiwalu filmowego łączącego Polskę, Słowację i Czechy. Na zdjęciach widać, że aktor trzyma wagę i wygląda naprawdę świetnie. Trzymamy kciuki za jego zdrowie i powrót do formy! 

Olaf Lubaszenko
Fot. Filip Radwański/AKPA

Olaf Lubaszenko
Fot. Filip Radwański/AKPA

Olaf Lubaszenko
Fot. Filip Radwański/AKPA

Olaf Lubaszenko
Fot. Filip Radwański/AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?