Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
Z życia gwiazd

Olaf Lubaszenko postawił na ostre cięcie! Aktor zmienił fryzurę!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 11 listopada 2020 17:27
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Jeden z najlepszych polskich aktorów, Olaf Lubaszenko przechodzi ostatnio spektakularne metamorfozy. Najpierw pochwalił się nową, absolutnie fenomenalną sylwetką, a teraz pokazał zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze, której nikt się nie spodziewał. Aktor postawił na ostre cięcie. Skąd u niego aż tyle zmian?

Olaf Lubaszenko przeszedł na dietę

Kiedy w 2015 roku jego waga pokazała 165 kilogramów, postanowił zmienić swoje życie. Problemy zdrowotne, które były ewidentnie spowodowane nadmiernymi kilogramami wciąż się nawarstwiały. Aktor zdał sobie sprawę, że to ostatni dzwonek, by zawalczyć o własne zdrowie i życie. Zastanawiał się przede wszystkim nad operacją zmniejszenia żołądka, do której jednak nie doszło.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pobyt „rehabilitacyjny” u przyjaciół w Tczewie i okolicach dobiega końca. Bardzo dziękuję za gościnę i cierpliwe wsparcie🔥💛🙏! Na zdjęciu słynny most w Tczewie i moja skromna osoba😬😉. Czy wiecie, że ten piękny obiekt zagrał w moim pierwszym filmie? Wspaniały scenograf @andrzejhalinski zaproponował go jako tło podróży bohaterów na Mazury, dodając scenie plastycznego uroku👍. Most od dłuższego czasu jest w remoncie, ja od miesiąca też🤭... Życzę mostowi i sobie szybkiego powrotu do pełni sił🔥🤞😉! PS. A historia tego powstałego w połowie XIX w.obiektu jest bardzo ciekawa, warto o niej poczytać... Pozdrowienia dla Tczewa, Lisewa i w ogóle🔥💛🍀🌻✌️😉! Foto: @jewsienia #instaphoto #tczew #mostwtczewie #sztos #scenografia #bridge #polskajestpiekna #rehabilitation #backtowork

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tego tematu, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć.

W przemianie pomogła mu dieta i ćwiczenia fizyczne. Obecnie aktor waży o 60 kilogramów mniej, ale jego walka o zdrowie nadal trwa.

Olaf Lubaszenko pokazał nową fryzurę

Świetna forma to nie jedyna zmiana w życiu Lubaszenki. Na najnowszym zdjęciu aktor zaprezentował zupełnie nowy look – zdecydował się na ostre cięcie i to dosłownie. Aktor ma obecnie fryzurę na tak zwane zero. Zmiana jest bardzo spektakularna i nie szło jej nie zauważyć. Co ciekawe, aktor wygląda dużo młodziej!

Zmiany, zmiany, zmiany… Na świecie i na głowie. Fanów wielkiego brytyjskiego artysty uspokajam- za parę dni zacznę zapuszczać, więc Sir Elton John wkrótce powróci.

Zapowiedział jednak, że już zapuszcza włosy, wiec być może była to konieczna metamorfoza do nowej roli filmowej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.