Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
O tym się mówi!

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda! Aktor zmienił się nie do poznania!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 3 listopada 2020 12:12
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Olaf Lubaszenko to jeden z najlepszych polskich aktorów. Gwiazdor od wielu lat zmagał się z nadwagą, która w pewnym momencie stała się już na tyle poważna, że zagrażała jego życiu. Najnowsze zdjęcie na Instagramie Lubaszenki dowodzą, że aktor wziął sobie do serca rady i wskazówki lekarzy. Zobaczcie, jak ogromną przeszedł metamorfozę!

Olaf Lubaszenko walczył z nadwagą

Aktor, który przez lata otrzymywał w Polsce wręcz kultowe role, od zawsze miał problemy z wagą. Raz chudł, raz tył, jednak nigdy nie udało mu się utrzymać stałej wagi. W ten sposób cierpiało nie tylko jego ciało, ale również umysł. Zdecydował się więc na operację zmniejszenia żołądka, która pomogła mu walczyć z nadwagą.

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tego tematu, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – mówił w Radiu Zet.

Olaf Lubaszenko pokazał metamorfozę

Aktor tuż po operacji rozpoczął nowe życie. Przeszedł na dietę i wprowadził do swojej codzienności ćwiczenia, co sprawiło, że jego ciało zmieniło się nie do poznania. Najnowsze zdjęcia na jego Instagramie dowodzą, że czuje się świetnie i warto było zmienić nawyki. Jak sam przyznał, w 2015 roku jego waga osiągnęła aż 165 kg! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trochę mnie nie było, remont kolana to jednak nie przelewki🥴... Zastanawiałem się, czy pokazać Wam zdjęcie „obszaru pooperacyjnego”, ale po pierwsze to jednak dość drastyczny widok, a po drugie- nie jestem jeszcze gotów na taką dawkę intymności😬😂. Tymczasem pozdrawiam Was w stroju służbowym sprzed 20 dni. Niby niedawno, a zmieniło się tak wiele... Ja po operacji, Barcelona poza LM, a Ministerstwo Zdrowia bez szefa🤭😉. Trzymajcie proszę kciuki za moją rehabilitację, za mecz Lewego i za zdrowie nas wszystkich💛🔥🍀 #onset #polishpriest #memories #summer #podlasie #supraśl #summer #matchday⚽️ #championsleague

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.