Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O tym się mówi!

Ola Żebrowska pokazała odważne zdjęcie w bikini, nie kryjąc cellulitu!

Fani zachwyceni tym krokiem!

Aleksandra Frankowska 28 czerwca 2021 12:27
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska słynie z naturalnej urody i zdystansowanego podejścia do macierzyństwa. Żona Michała Żebrowskiego, która w tym roku po raz trzeci została mamą pokazuje w swoich social mediach kulisy prawdziwego, a nie idealnego życia. Fani uwielbiają ją za szczerość i bezpośredniość, dlatego wciąż ich przybywa. Tym razem na jednym ze zdjęć, Ola Żebrowska pokazała… pośladki! Nie kryła jednak cellulitu!

Czytaj też: Poznał ją, gdy była dzieckiem... Oto historia miłości Michała i Aleksandry Żebrowskich

Ola Żebrowska pokazała pupę i odsłoniła cellulit

Żona Michała Żebrowskiego dba o to, aby pokazywać swoim fanom prawdziwe realia macierzyństwa. Jest również bardzo przeciwna filtrom i przerabianiu zdjęć przez gwiazdy, o czym otwarcie mówi w swoich publikacjach.

Zdjęcia, które można znaleźć na jej profilach pozbawione są retuszu. Emanuje z nich naturalność i piękno, a sama Ola nie wstydzi się pokazywać także niedoskonałości figury po trzech ciążach, chociaż szczerze przyznamy, że jak na osobę, która urodziła trójkę dzieci, wygląda jak prawdziwa modelka!

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

Najnowsze zdjęcie Aleksandry Żebrowskiej wywołało burzę w sieci! Pokazała bowiem swoje pośladki w dwóch odsłonach – na jednym zdjęciu są idealnie gładkie – jak sama napisała, wtedy spokojnie obserwowała swoich chłopców podczas zabawy. Na drugim zaś napięła pupę, ukazując pomarańczową skórkę w chwili, kiedy musiała ich strofować.

Kiedy dzieci się bawią vs kiedy krzyczysz, żeby przestały się bić #niedziela – opisała zdjęcia żona Żebrowskiego.

Zdjęcia spotkały się z ogromnym uznaniem ze strony fanów, którzy uwielbiają Żebrowską za jej dystans i naturalność! Jak Wam się podobają wpisy Oli w takim stylu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.