Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O tym się mówi

Aleksandra Żebrowska przyznała, ile przytyła w trzeciej ciąży!

Ta liczba jest szokująca!

Marta Cieplak 14 maja 2020 13:31
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska pierwszy post mówiący o tym, że jest w ciąży opublikowała na swoim Instagramie w marcu tego roku. Nie wiadomo, w którym dokładnie jest miesiącu, ale na pewno jest to już trzeci trymestr, więc rozwiązanie niedługo! Jak żona Michała Żebrowskiego znosi końcówkę ciąży i ile przytyła? Wszystko zdradziła pod jednym z ostatnich zdjęć!

Jak Ola Żebrowska znosi trzecią ciążę?

Na początku marca 2020 w ciekawy i zabawny sposób ogłosiła światu fakt, że jest w trzeciej ciąży. Pamiętacie jak? Na zdjęciu na Instagramie pokazała kanapki z musztardą u ułożonymi obok ogórkami kiszonymi! Potem, 21 marca, w pierwszy dzień wiosny, nakręciła filmik ukazującym jej zaokrąglony brzuszek, choć schowany pod swetrem, a następnie żona Michała Żebrowskiego zapozowała w samym bikini!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Growing myself a little cocktail table #nawodę 🍹 #cheers #kranówka

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Rośnie mi mały stolik koktajlowy, napisała pod fotografią.

Teraz jednak Ola wrzuciła kolejne fotografie ukazujące już bardzo imponujące krągłości zaawansowanej ciąży. Zdradziła też, że przybyło jej 10 kg! Musimy przyznać, że to zaskakująco mały wynik – większość kobiet w tym okresie ma na plusie co najmniej 18 kg albo i więcej! Ale jednocześnie gwiazda przyznaje, że ten wynika zapewne jeszcze się zmieni. Na plus...

Zakładam, że dobije do +25kg jak ostatnio... niezniszczalny bobas i niezniszczalny tłuszcz za jednym zamachem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#homeoffice 😬 @francisandhenry #mompreneur #howwedobusiness #thesedays

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo. Jest bardzo szczupła, a jedyna widoczna zmiana to zaokrąglony brzuszek. Tego samego zdania są fanki Oli.

Piękna 😍❤️

Perfect MAMA!😘

Śliczna 💐przepiękną jest kobieta w ciąży 🤰zdrówka życzę
 
Olu, jesteś przepiękna ❤️

Dieta Aleksandry Żebrowskiej w ciąży

My zwróciliśmy uwagę na jeszcze jeden szczegół na zdjęciach, który zdradza, że Ola wcale nie trzyma się super zdrowej diety i nie ma obsesji na punkcie jedzenia. Na zdjęciach zjada bowiem... ciasteczka:-) My popieramy takie podejście! Ale widać też, że pije dużo wody i herbaty lub naparów ziołowych, bo wie, że nawodnienie organizmu jest w czasie ciąży kluczowe.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.