Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! listopad 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi

Aleksandra Kwaśniewska pokazała na Instagramie jak jej mama wyglądała w czasie studiów

Na starym zdjęciu Jolantę Kwaśniewską trudno rozpoznać

Marta Cieplak 27 maja 2022 19:30
Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! listopad 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Aleksandra Kwaśniewska z okazji Dnia Matki postanowiła wrzucić na swój Instagram zdjęcie mamy, Jolanty Kwaśniewskiej. Byłą Pierwszą Damę naprawdę trudno na nim rozpoznać, więc to prawdziwa gratka dla jej fanów. Ciekawe, czy tak właśnie ją sobie wyobrażaliście w młodości.

ZOBACZ TAKŻE: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem od 43 lat! Oto niezwykła historia ich miłości...

Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości

Aleksandra Kwaśniewska co jakiś czas zaskakuje swoich obserwatorów na Instagramie, a jest ich już ponad 280 tysięcy, zdjęciami z rodzinnego albumu. Robi to zazwyczaj w szczególne dla niej dni, takie jak Dzień Matki, święta czy też w dniu rocznicy ślubu swoich rodziców – Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Nie inaczej było i w tym roku, gdy pokazała zdjęcie mamy z czasów studiów i napisała do niego zabawny komentarz:

„Wszystkim Mamom życzę wdzięcznych dzieci 🤓💪. A mojej, żeby mnie nie zabiła za to szałowe, naprawdę po stokroć szałowe zdjęcie, gdy na studiach dorabiała malując statki, bo ma mnie jedną i potem będzie żałować 😉😘❤️💐”.

Mamy nadzieję, że „wybryk” córki Jolanta Kwaśniewska przyjęła z uśmiechem, szczególnie, że pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się ponad 12 tysięcy serduszek i kilkaset komentarzy. 

„Mama nawet jako malarz statków wygląda pięknie! 😍ł”, „Matko ale piękna Matka❤️”, „Pani Jolanta jak widać na załączonym zdjęciu od zawsze była piękna”, „Cudowne zdjęcie. Pani Prezydentowa - jak zawsze z ogromna klasą❤️” brzmiały tylko niektóre z nich. 

A Wam jak się podoba?  Jeśli tak bardzo jak nam, przypominamy jeszcze fotografię Jolanty Kwaśniewskiej, gdy Ola była jeszcze niemowlakiem. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.