Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi!

Ola Kowalska zapuszcza włosy! Po chorobie nie ma już śladu!

Córka Kasi Kowalskiej jest w coraz lepszej formie!

Aleksandra Frankowska 16 października 2020 17:28
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska niedawno przeszła niesamowitą metamorfozę. Córka wokalistki Kasi Kowalskiej, bo bardzo trudnych chwilach i zmaganiu się z chorobą, w wyniku przyjmowanych leków straciła niemal wszystkie włosy. W konsekwencji ścięła je na krótko, aby mogły spokojnie odrosnąć, kiedy będzie wracała do pełni sił. Dziś pochwaliła się na Instagramie, że pierwsze efekty są już widoczne.

Ola Kowalska ścięła włosy

Ten rok był wyjątkowo trudny zarówno dla Oli, jak i jej mamy, Kasi Kowalskiej. Początkowo, Ola, która przebywała w Wielkiej Brytanii miała podejrzenie koronawirusa. Dopiero po czasie okazało się, że zapadła w śpiączkę w wyniku bardzo agresywnego adenowirusa. Ciężkie leki, które przyjmowała dziewczyna spowodowały, że zaczęły wypadać jej włosy. W konsekwencji ścięła je na krótko, aby mogły spokojnie odrosnąć, kiedy wróci do zdrowia.

Ola Kowalska wraca do zdrowia i zapuszcza włosy

Na swoim najnowszym story, Ola Kowalska opublikowała zdjęcie z komentarzem Growing. Rzeczywiście, wyraźnie widać, że jej włosy – teraz pofarbowane na zielony kolor – wyraźnie rosną. Oznacza to, że młoda gwiazda wraca do zdrowia, a jej organizm już się zregenerował. Z pewnością cieszy to jej fanów i mamę, która była pełna obaw o jej zdrowie i życie! Trzeba też przyznać, że Ola bardzo dobrze wygląda w krótkich włosach i do złudzenia przypomina Kasię Kowalską. 

Ola Kowalska zapuszcza wlosy 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my lil nugget

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pisces🌛

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.