Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi!

Ola Kowalska zapuszcza włosy! Po chorobie nie ma już śladu!

Córka Kasi Kowalskiej jest w coraz lepszej formie!

Aleksandra Frankowska 16 października 2020 17:28
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska niedawno przeszła niesamowitą metamorfozę. Córka wokalistki Kasi Kowalskiej, bo bardzo trudnych chwilach i zmaganiu się z chorobą, w wyniku przyjmowanych leków straciła niemal wszystkie włosy. W konsekwencji ścięła je na krótko, aby mogły spokojnie odrosnąć, kiedy będzie wracała do pełni sił. Dziś pochwaliła się na Instagramie, że pierwsze efekty są już widoczne.

Ola Kowalska ścięła włosy

Ten rok był wyjątkowo trudny zarówno dla Oli, jak i jej mamy, Kasi Kowalskiej. Początkowo, Ola, która przebywała w Wielkiej Brytanii miała podejrzenie koronawirusa. Dopiero po czasie okazało się, że zapadła w śpiączkę w wyniku bardzo agresywnego adenowirusa. Ciężkie leki, które przyjmowała dziewczyna spowodowały, że zaczęły wypadać jej włosy. W konsekwencji ścięła je na krótko, aby mogły spokojnie odrosnąć, kiedy wróci do zdrowia.

Ola Kowalska wraca do zdrowia i zapuszcza włosy

Na swoim najnowszym story, Ola Kowalska opublikowała zdjęcie z komentarzem Growing. Rzeczywiście, wyraźnie widać, że jej włosy – teraz pofarbowane na zielony kolor – wyraźnie rosną. Oznacza to, że młoda gwiazda wraca do zdrowia, a jej organizm już się zregenerował. Z pewnością cieszy to jej fanów i mamę, która była pełna obaw o jej zdrowie i życie! Trzeba też przyznać, że Ola bardzo dobrze wygląda w krótkich włosach i do złudzenia przypomina Kasię Kowalską. 

Ola Kowalska zapuszcza wlosy 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my lil nugget

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pisces🌛

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.